okyanus yayıncılık
Kaynak Tavsiyeleri

2018 LYS Kitap Önerileri

2018 LYS Kitap Önerileri Nelerdir?

2017 yılı için YGS-LYS macerası sona erdi ve 2018 tayfası artık çalışmalara hızlı bir şekilde başladı. Bu yazımızda 2018 LYS Kitap Önerileri başlığı altında sizlere önerdiğimiz soru bankası ve konu anlatımlı kitapları tek bir çatı altında toplamaya çalıştık.

 

LYS’nin katsayısına baktığımızda ne kadar önemli bir sınav olduğunu anlayabiliyoruz. YGS sınavında genel olarak mantık soruları çıkmaktaydı. Fakat LYS bilgi sınavı diyebiliriz. Eğer konuyu bilmiyorsan soruları yapman düşük ihtimal. Bu yüzden fazla çalışma ve azim gerektiriyor. Hepinize şimdiden verimli çalışmalar diliyorum. İnşallah hepiniz istediğiniz yerleri kazanabilirsiniz.

 

NOT: Aşağıda tavsiye ettiğimiz kitaplar önceden bu yollardan geçmiş ve bu kitapları severek çözmüş olan mezun arkadaşlara sorularak hazırlanmıştır. Liste de olmayıp sizin de severek çözdüğünüz kitaplar var ise yorum kısmından yazabilirsiniz. Böylece yeni arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz 🙂

 

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Tarih, Coğrafya dersleri için önerdiğimiz kaynaklara alttaki resimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 LYS KONULARI İÇİN TIKLAYINIZ 

 

[irp posts=”783″ name=”2018 YGS Kitap Önerileri”]

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir