Kaynak Tavsiyeleri

YKS Edebiyat Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği YKS Edebiyat kitap tavsiyeleri nelerdir? AYT Edebiyat kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını YKS Edebiyat kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

AYT YKS Edebiyat Konu Anlatım Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Edebiyat Konu Anlatımı
Sevilen yayınlardan biri olan Palme Yayınlarının bu kitabının içerisinde yer alan özgün ve sade konu anlatımıyla sınava kadar kaliteli bilgi birikimine sahip olabileceğiniz bu kitap size çok yardımcı olacaktır.

Okyanus Yayınları YKS Türk Edebiyatı Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı
ÖSYM’nin son yıllarda soru tarzında yapmış olduğu önemli değişikliklere uygun olarak konuları özel ders mantığı şeklinde anlatılmış olan bu kitaba sınav sürecinde çalışabilirsiniz. Ayrıca her konunun sonunda bulunan etkinlik ve mikro konu testleriyle bilgilerinizi test edebilirsiniz. Kitabın başka farkı da ÖSYM’nin geçmiş yıllarda sorduğu sorular hakkında bilgiler vermesidir.

Edebiyat El Kitabı Limit Yayınları
Limit yayınlarının edebiyat için olan el kitabı da alınabilecek kitaplardandır. Soruları orta-zor arasındadır. Seviyesine güvenen öğrenciler alabilir.

AYT YKS Edebiyat Soru Bankası Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Edebiyat Soru Bankası
Yeni sınav sistemine uygun kitabın içerinde kenarda yer alan notlarla soru çözerken bilgilerinizi tazelemiş olacaksınız ve takıldığınız soruda kısa notlara bakarak hızlıca çözüme ulaşabileceksiniz.

Yayın Denizi YKS 2.Oturum TEK Edebiyat Soru Bankası
Algı ve düşünme becerisini destekleyici yeni nesil soru tarzına uygun kaliteli her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için  sınav süresince size çok şey katacaktır.

Karekök Yayınları YKS 2.Oturum Edebiyat Soru Bankası
Hedefim yüksek diyenlerin kesinlikle çözmesi gereken kitaplardan birisidir. Kitabın diğer kaynaklardan farkı  biraz daha zor  olması ve  çok sayıda soru içermesi yönünden sizi eksiksiz bir şekilde sınava hazırlayacaktır.

YKS 1.ve 2.Oturum Vitaminlerle Paragraf Sonuç Yayınları Soru Bankası
Sınavın en önemli konularından biri olan paragraf için bu kitapla sınava kaliteli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.İçerisinde yer alan kısa özetlerle ve çözümlü örneklerle kendinizi geliştirdikten sonra diğer testlerle kendiniz ölçebileceğiniz bu kitabı incelemenizi tavsiye ederim.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir