Test Çöz
TYT Tarih Deneme Sınavı
YKS – TYT Tarih Online Deneme Sınavı – 1

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 1. TYT Tarih Deneme Sınavı hazırladık. Normalde TYT sınavında 5 tane tarih sorusu..

Türkçe Sözcükte Anlam Testi
Türkçe Sözcükte Anlam Testi Çöz – ALES KPSS YKS DGS

Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için YKS - KPSS - ALES - DGS gibi sınavlara özel Türkçe Sözcükte Anlam Testi hazırladık. Testte toplam 12 Adet Türkçe..

TYT Fizik Deneme Sınavı
TYT Fizik Online Deneme Sınavı – 1

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 1. TYT Fizik Deneme Sınavı hazırladık. Normalde TYT sınavında 7 tane fizik sorusu..

TYT Biyoloji Online Deneme Sınavı – 1

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 1. TYT Biyoloji Deneme Sınavı hazırladık. Normalde TYT sınavında 6 tane biyoloji..

TYT Matematik Online Deneme Sınavı – 1

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 1. TYT Matematik Deneme Sınavı hazırladık. Sorular ÖSYM tarzına yakın olarak..

tyt-kimya-deneme-sinavi-1
TYT Kimya Online Deneme Sınavı – 1

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 1. TYT Kimya Deneme Sınavı hazırladık. Sınava başlamadan önce süre tutmayı..

TYT Türkçe Deneme Sınavı
TYT Türkçe Online Deneme Sınavı – 1

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 1. TYT Türkçe Deneme Sınavı hazırladık. Sınava başlamadan önce 40 dakika süre..