Kaynak Tavsiyeleri

YKS Tarih Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği YKS tarih kitap tavsiyeleri nelerdir? AYT Tarih kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını YKS tarih kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

AYT YKS Tarih Konu Anlatım Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Tarih Konu Anlatımlı A-B
Palme Yayınları YKS Soru Bankası, adaylara zor soruların yanında kolay ve kaliteli soruları da sunuyor. İçerisinde bulunan açık uçlu sorularla sınava kendini hazırlayarak kendini geliştirmiş olacaksınız. Tarih testinde çıkan karmaşık soruları çözmenizde yardımcı olacaktır.

Esen Yayınları YKS 2. Oturum Tarih Konu Anlatımlı
 Detaylı ve kaliteli bir konu anlatımına sahip bu kitap sınav süresince size yardımcı olacaktır.Bu kitaptan düzgün çalışan öğrenci istediği netlere ulaşabilecektir.

Delta Kültür YKS 2. Oturum Tarih Özet
Tüm YKS konularının özetlerini ve  püf  noktalarını içerir. Tek başına konuyu öğretmek için yeterli değildir ancak yanınızda taşıyıp soru çözerken veya tekrar yaparken yardım alabileceğiniz kaliteli bir kaynaktır.

AYT YKS Tarih Soru Bankası Tavsiyeleri

Karekök YKS 2. Oturum Tarih Soru Bankası
Her zorluk düzeyinden soru içermesi ve ÖSYM’nin soru tipine benzerlik göstermesi sebebiyle sınavdan önce çözebileceğiniz kitaplar arasında olabilecek bir kitaptır.

Palme Yayınları YKS Tarih Soru Kitabı B
Detaylı bilgi gerektirenlerin yanında kolay ama bir o kadar da kaliteli soruların da bulunduğu bu soru bankası; konuları bitiren adaylara kendilerini ciddi bir şekilde sınama imkanı sunuyor. ÖSYM tarzına paralel sorularıyla öğretici ve geliştirici nitelikli bu kitapla eksiklerinizi belirleyip tekrarlarını yaparak sınava kadar eksiğiniz kalmadan hazırlanabilirsiniz

Tercih Akademi YKS 2. Oturum Tarih Soru Bankası
Yeni sınav sistemine uygun değişik tarzda soru çözmek isteyenler için ideal bir kitaptır.ÖSYM tarzına paralel sorularıyla kendinizi sınava kadar eksiksiz hazırlayabilirsiniz.

TYT AYT Tarih Soru Bankası Limit Yayınları
Son zamanların en çok sevilen kitaplarından olan limite bu listede yer vermezsek olmazdı. İçindeki sorular diğer kitaplara göre biraz daha zor olabilir. Bunu düşünerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir