Kaynak Tavsiyeleri

YKS Biyoloji Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği YKS biyoloji kitap tavsiyeleri nelerdir? AYT Biyoloji kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını YKS biyoloji kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

AYT YKS Biyoloji Konu Anlatım Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Biyoloji Konu Anlatımlı A ve B
Kaliteli, özgün konu anlatımıyla piyasada ki en iyi kitaplardan birisidir. Konuları güzel ve ayrıntılı bir şekilde anlattığı için, konuları kavramada ve bağ kurmada zorluk yaşamazsınız. Her konuyla ilgili sayfa kenarlarında ki soruları çözerek eksiklerinizi görebilirsiniz

Okyanus Yayınları YKS Biyoloji Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı
ÖSYM’nin son yıllarda soru tarzında yapmış önemli değişikliklere ve özel ders mantığına uygun olan bu kitapla sınav süresi boyunca çalışabilirsiniz. Ayrıca her konunun sonunda bulunan mikro konu testleriyle bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Detaylı konu anlatımı olduğundan sınav için gerekli olmayan bilgilerde bulunmaktadır. Ancak görsellerle zenginleştirilmiş bu kitap size çok yardımcı olacaktır. Kitabın başka bir farkı da ÖSYM’nin geçmiş yıllardaki sınavlarda sorduğu sorular hakkında bilgi vermesidir bu sebeple tercih edebileceğiniz kaliteli konu anlatımlı bir kitaptır.

Editör 2. Oturum Biyoloji Öğretmenin Ders Notları
Yeni sınav sistemine uygun öğrenciyi sıkmayan renkli, kısa notlarla olan anlatımıyla ve örnek soru çözümleriyle sınav süresince size çok şey katacaktır.

AYT YKS Biyoloji Soru Bankası Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Biyoloji Soru Kitabı B
Yeni sınav sistemine uygun içerisinde ki deneye ve yoruma dayalı kaliteli, özgün sorular ile sınav sürecinde size çok şey katacaktır.

Karekök Yayınları YKS 2. Oturum Biyoloji Soru Bankası
 Başlangıç  için uygun olmayan ancak biraz kendinizi geliştirdikten sonra çözebileceğiniz piyasanın en çok tercih edilen kitaplarından birisidir. Bana zor bir kitap lazım, benimle inatlaşacak sorular lazım diyorsanız bu kitabı mutlaka almalısınız.

Bilgi Sarmal Yayınları YKS 2. Oturum Biyoloji Soru Bankası
Algı ve yorum gücünü destekleyici yeni nesil sözel soru tarzına uygun ve kısa cevaplı soruları içinde barındıran bir kitaptır. ÖSYM tarzına paralel sorularıyla öğretici ve geliştirici nitelikli bu kitapla eksiklerinizi belirleyip tekrarlarını yapabilirsiniz. Çözümlerine karekod sayesinde ulaşabileceğiniz bu kitapla zaman kaybetmeden doğru çözümü öğrenebileceksiniz.

Okyanus Yayınları YKS 2. Oturum Biyoloji Son Tekrar Soru Bankası 2. Kitap
İçinde kaliteli sorular bulunduran, sözel ve düşünmeye dayalı sorularıyla YKS’de ki sorulara alışmanız da yardımcı olabilir. Ayrıca her konudan yeterince soru bulunması sınavdan önce son tekrar olarak çözeceğiniz bu kitap hem hız kazanmanızı hem de daha çok soru tipi görmenizi sağlayacaktır.

MF Kazanım Yayınları YKS 2. Oturum Biyoloji Soru Bankası
Yeni sınav sistemine uygun değişik tarzda soru çözmek isteyenler için ideal bir kitaptır.Çözümlerinin tamamı video çözümlü olduğu için yanlış yaptığınız veya anlamadığınız sorunun cevabına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Zafer Yayınları AYT Biyoloji Soru Bankası
İçinde kaliteli sorular bulunduran, sözel ve düşünmeye dayalı sorularıyla YKS’de ki sorulara alışmanız da yardımcı olabilir. Ayrıca her konudan yeterince soru bulunması sınavdan önce son tekrar olarak çözeceğiniz bu kitap hem hız kazanmanızı hem de daha çok soru tipi görmenizi sağlayacaktır.

Okyanus Yayınları AYT 40 Seans Biyoloji Soru Bankası
Sıfırdan başlamak isteyenler için itinayla hazırlanmış ideal bir kitaptır. En temelden başlayan bu kitapla kendinizi geliştirerek zor soruları çözmeye başlayabileceksiniz. Bu kitaptan sonra orta-zor seviye bir kitap çözerek sınava her seviye soru çözmüş olarak gireceğinizden hazırlıklı olmuş olacaksınız. Çözümlerin tamamı video çözümlü olduğundan size daha çok kolaylık sağlayacaktır.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir