Kaynak Tavsiyeleri

YKS Geometri Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği YKS geometri kitap tavsiyeleri nelerdir? AYT Geometri kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını YKS geometri kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

AYT YKS Geometri Konu Anlatım Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Geometri Konu Anlatımlı
Palme yayınları her yıl öğrencilerden tarafından hem de öğretmenler tarafından kalitesini konuşturan bir yayındır. Her derste başarılı olduğu gibi geometri dersinde de oldukça başarılıdır. Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz konu anlatımlı bu kitabı tercih edebilirsiniz.

Delta YKS 1. ve 2.Oturum TYT Geometri Özet 1.Kitap
Tüm YKS konularının özetlerini ve  püf  noktalarını içerir. Tek başına konuyu öğretmek için yeterli değildir ancak yanınızda taşıyıp soru çözerken veya tekrar yaparken yardım alabileceğiniz kaliteli bir kaynaktır.

Okyanus Yayınları AYT Geometri Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı
Her ünite özel derse uygun olarak birer seanslık bölüme ayrılmıştır. Böylece konuları siz ayırmadan daha düzenli bir şekilde ilerleme gösterebilirsiniz. Her ünitenin konu anlatımından sonra içeren mikro konu anlatımı testleriyle bilgilerinizi unutmadan testleri çözerek kendinizi sınava kaliteli hazırlayabileceksiniz.

Esen Yayınları TYT-AYT Geometri Rehber Sorularla Konu Anlatımı
Esen yayınları her yıl öğrencilerden tarafından hem de öğretmenler tarafından kalitesini konuşturan bir yayındır. Her derste başarılı olduğu gibi geometri dersinde de oldukça başarılıdır. İçerisinde yer alan rehber sorular sayesinde soru çözümüne dair bilgileri öğrenip doğru şekilde uygulayacaksınız. Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz konu anlatımlı bu kitabı incelemenizi öneririm.

AYT YKS Geometri Soru Bankası Tavsiyeleri

YKS 1. ve 2. Oturum Geometri Soru Bankası Esen Yayınları
Orta-zor seviye bir kitap olduğundan kendinizi temel kitaplardan geliştirdikten sonra çözülebilecek bir kaynaktır. İçerisindeki özgün ve kaliteli sorularla sınava kendinizi eksiksiz hazırlayabilirsiniz.

YKS 2. Oturum Geometri Soru Bankası Karekök Yayınları
Özellikle hedefi yüksek öğrencilere yönelik orta-zor sorular içerir. Eğer tüm konularınızın bittiğini düşünüyorsanız bu kaynakla kendinizi geliştirerek sınavda çıkabilecek her türlü soruya kendinizi hazırlayabilirsiniz. Geometri çok soru çözülerek halledilebileceğinden başlangıç için çözdüğünüz kitaplardan sonra bu kitabı mutlaka alıp çözmenizi öneriyoruz.

Okyanus Yayınları YKS Geometri Özel Ders Konseptli Soru Bankası
İçinde kaliteli sorular bulunduran, çözümlerinin tamamı video çözümlü olması sebebiyle tercih edilebilecek bir kitaptır.Bu kitapta her seviye soru yer aldığından sınava kadar eksiksiz bir şekilde hazırlanacaksınız.Geometri için tek bir kaynak yeterli olmayacağından bir sonraki tercihleriniz arasına bu kitabı koyabilirsiniz.

Delta Kültür YKS 2.Oturum AYT Geometri Soru Bankası
Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz bu kitabı tercih ederek konularınızı pekiştirebilirsiniz. Orta-zor seviye bu kitap başlangıç için uygun olmadığından konularını ilerletmeye başladığınızda çözmenizi öneririm. Yeni sisteme uygun olduğu için rahatlıkla bu kitabı kullanabilirsiniz.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorumlar

    1. Birey a geometri temel düzey kitaptır. Konu bilgisinden sonra çözülebilecek bilgiyi oturtacak güzel bir kitaptır. Sınavda geometri fulletmez elbet fakat biryerden başlamak lazım önce kolay orta sorular çözülmeli sonra zor sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir