Kaynak Tavsiyeleri

2022 YKS Kimya Kitap Önerileri


Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği YKS kimya kitap önerileri nelerdir? AYT Kimya soru bankası önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını YKS kimya kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

AYT YKS Kimya Konu Anlatım Tavsiyeleri

Aktif Öğrenme Yayınları AYT Aktif Kimya 0’dan Başlayanlara

AYT Kimya’da önereceğimiz ilk kitap Aktif Kimya 0’dan Başlayanlara. Temeli zayıf ve konu eksiği olan arkadaşlarımızın tercih etmesi gereken bu kitap içerisinde birçok çözümlü soru ve gayet kaliteli konu anlatımları içeriyor. 368 sayfadan oluşan bu kitap fiyatlandırma olarak ise güncel kitap fiyatlarına göre yüksek bir fiyatlandırmaya sahip.Palme Yayınları YKS Kimya Konu Anlatımlı

Kaliteli, özgün konu anlatımıyla  piyasada ki en iyi kitaplardan birisidir. Konuları güzel ve ayrıntılı bir şekilde anlattığı için, konuları kavramada ve bağ kurmada zorluk yaşamazsınız.

AYT YKS Kimya Soru Bankası ÖneriAYT Kimya Soru Bankası Bilgi Sarmal Yayınları

Bilgi Sarmal Yayınları’nın hazırlamış olduğu bu kitap içerisinde birçok yeni nesil soru içeriyor. Hazırlamış oldukları sarmal testler sayesinde birçok konuyu tek bir testte çözme fırsatına erişebiliyoruz. Tüm soruları video çözümlü olan bu kitap 368 sayfadan oluşuyor. Zorluk seviyesi olarak değerlendirdiğimizde ise orta seviye bir kitap olduğunu görüyoruz. Fiyatlandırma olarak ise güncel kitap fiyatlarına göre yüksek bir fiyatlandırmaya sahip.

YKS AYT Kimya Soru Bankası Palme Yayınevi

Özellikle fen derslerinde gayet kaliteli kitaplar hazırlayan Palme Yayınları’nın hazırlamış olduğu bu kitap AYT Kimya için gayet kaliteli ve çözülebilir kaynaklar arasında yer alıyor. Yeni nesil sorulara uygun hazırlanmış bu kitabın tüm soruları video çözümü içeriyor. 280 sayfadan oluşan bu kitap zorluk seviyesi olarak da orta seviye bir kitap olarak göze çarpıyor. Fiyatlandırma olarak ise güncel kitap fiyatlarına göre yüksek bir fiyatlandırmaya sahip.AYT Kimya Konu Özetli Soru Bankası – Aydın Yayınları

Biyoloji dersi için de tavsiye ettiğimiz Aydın Yayınları’nın hazırlamış olduğu bu kitap içerisinde gayet kaliteli sorular içeriyor. Yeni nesil kimya testleri ile hazırlanmış bu kitap 300 sayfadan oluşuyor. Tüm soruları video çözümlü olan bu kitap zorluk seviyesi olarak da orta seviye bir fiyatlandırmaya sahip. Fiyatlandırma olarak ise güncel kitap fiyatlarına göre ortalama bir fiyatlandırmaya sahip.

Fen Bilimleri TYT/AYT Kimya Soru Bankası

Fen Bilimleri Yayınları’nın hazırlamış olduğu bu kaynakta gayet zorlayıcı deney ve yorum soruları bulunuyor. İnternet üzerinden soru çözümlerine erişebileceğiniz bu kitap 384 sayfadan oluşuyor. Hem AYT hem TYT kitabı olması da kitabın artıları arasında. Zorluk seviyesi olarak zor seviye olarak derecelendirebileceğimiz bu kitap fiyatlandırma olarak ise güncel kitap fiyatlarına göre ortalama bir fiyatlandırmaya sahip.Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz YKS kimya kitapları varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu