Kaynak Tavsiyeleri

YKS Coğrafya Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği YKS coğrafya kitap tavsiyeleri nelerdir? AYT Coğrafya kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını YKS coğrafya kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

AYT YKS Coğrafya Konu Anlatım Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Coğrafya Konu Anlatımı A-B
 Detaylı ve kaliteli bir konu anlatımına sahip bu kitap sınav süresince size yardımcı olacaktır. Bu kitaptan düzgün çalışan öğrenci her türlü soruyu çözecek bilgiye gelir.

Delta Kültür YKS 2. Oturum Coğrafya Özet
Tüm YKS konularının özetlerini ve püf  noktalarını içerir. Tek başına konuyu öğretmek için yeterli değildir, ancak yanınızda taşıyıp soru çözerken veya tekrar yaparken yardım alabileceğiniz kaliteli bir kaynaktır.

Esen Yayınları YKS 2. Oturum Coğrafya Konu Anlatımlı
Kaliteli, özgün konu anlatımıyla konuları güzel ve ayrıntılı bir şekilde anlayarak konuları kavramada ve bağ kurmada zorluk yaşamazsınız. Sınav süresince size yardımcı olabilecek bu kitabi inceleyerek alabilirsiniz.

Okyanus Yayınları YKS Coğrafya Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı 
ÖSYM’nin son yıllarda soru tarzında yapmış olduğu önemli değişikliklere uygun olarak konuları özel ders mantığı şeklinde anlatılmış olan bu kitaba sınav sürecinde çalışabilirsiniz. Ayrıca her konunun sonunda bulunan etkinlik ve mikro konu testleriyle bilgilerinizi test edebilirsiniz

AYT YKS Coğrafya Soru Bankası Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS Coğrafya Soru Kitabı A-B
Palme Yayınları YKS Soru Bankası, adaylara zor soruların yanında kolay ve kaliteli soruları da sunuyor. Bu sayede kendinizi geliştirebileceğiniz bu kaynakla sınava kadar her türlü soruyu görerek hazırlanmış olacaksınız. Ayrıca soruların yanında konuya dair notlar bulunmakta, bu açıdan takıldığınız yerde notlara bakarak hatalarınızı görebilirsiniz.

Karekök YKS 2. Oturum Coğrafya Soru Bankası
Her zorluk düzeyinden soru içeren bu kaynak ÖSYM’nin sorduğu soru tiplerine benzerlik göstermesi sebebiyle sınavdan çözülebilecek kitaplarınızın arasında olmalıdır. Coğrafya testlerinde karşınıza çıkan karmaşık ve yoruma açık soruları çözmenizde yardımcı olacaktır.

Limit Yayınları YKS Eşit Ağırlık Sözel Coğrafya 1-2 Soru Bankaları
Algı ve düşünme becerisini destekleyici yeni nesil soru tarzına uygun kaliteli her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için  sınav süresince size çok şey katacaktır.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorumlar

  1. Bilgi sarmalı güzel yayın denizi bilim yoluda güzel çözdüm ve tavsiye ederim bey önerim katileli soruları var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir