YKS
YKS TYT Çıkacak Dersler
YKS-TYT Puan Türlerine Göre Çıkacak Dersler

Her dakika değişen sınav sistemi öğrencilerin aklını karıştırmaya devam ediyor. YÖK tarafından en son yapılan açıklamalara göre TYT sınavına fen bilimleri ve..

YKS Puan Türleri ve Bölümleri
TYT-YKS Puan Türleri ve Bölümleri Nelerdir?

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, biliyorsunuz kısa bir süre önce YGS-LYS sınavları kalktı ve bunların yerine TYT-YKS sınavları yürürlüğe girdi. Yeni gelen..

Dil Bölümleri ve Meslekleri
YKS Yabancı Dil Bölümleri, Dil Meslekleri

Hepinize merhaba sevgili öğrenciler. Bu yazımızda Dil bölümleri nelerdir, Yabancı Dil meslekleri nelerdir? gibi soruların cevabını bulacaksınız. Yabancı Dil..

Temeli Olmayanlar YKS Nasıl Çalışmalı
Temeli Olmayanlar YKS’ye Nasıl Çalışmalı?

Üniversiteye giriş sınavı olarak bilinen YGS ve LYS yerine bu yıl itibari ile yapılacak olan YKS için adayların çalışma serüveni başladı. Üniversite hayali kuran..

Sözel Bölümleri ve Meslekleri
YKS Sözel Bölümleri, Sözel Meslekleri

Hepinize merhaba sevgili öğrenciler. Bu yazımızda Sözel bölümleri nelerdir, Sözel meslekleri nelerdir? gibi soruların cevabını bulacaksınız. Sözel Nedir?  Sözel,..

Eşit Ağırlık Bölümleri
YKS Eşit Ağırlık Bölümleri, Eşit Ağırlık Meslekleri

Hepinize merhaba sevgili öğrenciler. Bu yazımızda Eşit Ağırlık bölümleri nelerdir, Eşit Ağırlık meslekleri nelerdir? gibi soruların cevabını..

sayısal bölümleri ve meslekleri
YKS Sayısal Bölümleri, Sayısal Meslekleri

Hepinize merhaba sevgili öğrenciler. Bu yazımızda Sayısal bölümleri nelerdir, Sayısal meslekleri nelerdir? gibi soruların cevabını bulacaksınız. Sayısal..

YKS Kitap Önerileri
2018 YKS Kitap Önerileri

Yeni gelen sistem ile birlikte artık piyasada yeni yeni kitaplarda çıkmaya başladı. Çok fazla yayın ve çok fazla kitap olunca öğrenciler seçim yapmakta zorlanabiliyor...

YKS Kaç Saat Sürecek?
2018 TYT-YKS Sınavları Kaç Saat Sürecek?

YGS-LYS sınavlarının yerine gelen YKS sınav sistemi kısa bir süre önce açıklanmıştı. Fakat bu sınavlar hakkında tam olarak bilgiler verilmemişti. Bunun üzerine..

YKS Başvuru Tarihi ve Ücreti
2018 TYT-YKS Başvuru Tarihi Ne Zaman ve Ücretleri Ne Kadar?

YKS-TYT başvuru tarihleri ne zaman? sınav ücretleri ne kadar oldu? gibi merak edilen soruları bu yazımızda yanıtlamaya çalışacağız. Son yayınlanan resmi bilgilere..

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234