YKS

ÜniRehberi – Mobil Uygulamaları Yayında!

ÜniRehberi ekibi olarak siz öğrenciler için pek çok sınava yardımcı araç içeren Mobil uygulamalarımızı hizmete sunduk. Market üzerinden ÜnRehberi uygulamasını kolaylıkla indirip kullanabilirsiniz. Yada alttaki butonlara tıklayarak iOS veya Android üzerinden indirebilirsiniz.YKS sınavına hazırlanan öğrenciler için tüm yardımcı araçlar Üniversite Rehberi’nde. Gelin uygulama içerisinde neler bulunuyor öğrenelim.

Uygulamanın içeriğinde bulabilecekleriniz:
★ Konu Takibi Özelliği
★ Puan ve Sıralama Hesaplama
★ Soru Takibi Özelliği
★ Geri Sayım Aracı
★ Taban PuanlarıKonu Takibi Özelliği
Konu takibi özelliği ile birlikte YKS – TYT – AYT Konularını görebilirsiniz. Bitirdiğiniz konuları işaretleyerek ne kadar ilerlediğinizi görebilirsiniz. Sadece ders ders değil puan türlerine göre de ilerlemenizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Puan ve Sıralama Hesaplama
Uygulamamızın en iyi özelliği puan ve sıralama hesaplama diyebiliriz. Yaptığınız doğru ve yanlışları girerek net sayılarınızı görebilir, YKS – TYT puan ve sıralama hesaplama yapabilirsiniz.  Ayrıca sonuçlarınızı kolaylıkla kayıt edebilir ve gelişiminizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Soru Takibi Özelliği
Çözdüğümüz soruları her gün takip etmek zor olabiliyor. Artık teker teker uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Uygulamamız ile birlikte ders ders çözdüğünüz soruları kayıt edebilir ve günlük, haftalık, aylık takibini yapabilirsiniz.

Geri Sayım Aracı
Geri sayım aracı ile birlikte YKS – TYT – AYT sınavlarına kaç gün kaldı öğrenebilirsiniz.Taban Puanları
Üniversite taban puanları, 2 – 4 yıllık bölümler ve taban puanları listesine ulaşabilirsiniz.


6 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu