TYT
tyt deneme
TYT Deneme Önerileri – Hangi Denemeleri Çözmeliyiz?

Uzun bir YKS dönemine girdik ve konularımıza çalışmaya, sorularımızı çözmeye başladık. Pek çok değişiklik  olduğu için sıkıntılı bir dönem atlattık. Fakat..

TYT Felsefe Konuları
2018 TYT Felsefe-Din Kültürü Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Felsefe ve Din Kültürü konularını sizler için paylaşıyoruz. Son..

TYT Coğrafya Konuları
2018 TYT Coğrafya Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Coğrafya konularını sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan..

TYT Tarih Konuları
2018 TYT Tarih Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Tarih konularını sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan değişikliklere..

TYT Biyoloji Konuları
2018 TYT Biyoloji Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Biyoloji konularını sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan..

TYT Kimya Konuları
2018 TYT Kimya Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Kimya konularını sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan değişikliklere..

TYT Fizik Konuları
2018 TYT Fizik Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Temel Fizik konularını sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan..

TYT Bilinmesi Gereken Konular
TYT’de Mutlaka Bilinmesi Gereken Konular

Hepinize merhabalar sevgili sınav adayları, bu yazımızda sizler için TYT sınavında en çok çıkan konuları paylaşıyoruz. Biliyorsunuz yeni sınav sisteminin gelmesinin..

tyt bölümleri
TYT Puanıyla Öğrenci Alan Bölümler 2018

TYT puanı ile nereye gidilir? TYT ile alan meslekler nelerdir? TYT ile alan 2 yıllık bölümler nelerdir? TYT ile tercih edilebilecek bölümler nelerdir? TYT bölümleri..

YKS Başvuru Tarihi ve Ücreti
2018 TYT-YKS Başvuru Tarihi Ne Zaman ve Ücretleri Ne Kadar?

YKS-TYT başvuru tarihleri ne zaman? sınav ücretleri ne kadar oldu? gibi merak edilen soruları bu yazımızda yanıtlamaya çalışacağız. Son yayınlanan resmi bilgilere..

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12