TYT
TYT Nedir?
TYT Nedir? Temel Yeterlilik Testi Hakkında Detaylı Bilgi

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversiteye giriş için yeni sınav sistemi hakkında detaylı bilgileri canlı yayında açıkladı. Yeni Sınavın adı..

TYT Bilinmesi Gereken Konular
TYT’de Mutlaka Bilinmesi Gereken Konular

Hepinize merhabalar sevgili sınav adayları, bu yazımızda sizler için TYT sınavında en çok çıkan konuları paylaşıyoruz. Biliyorsunuz yeni sınav sisteminin gelmesinin..

tyt deneme
TYT Deneme Önerileri – Hangi Denemeleri Çözmeliyiz?

Uzun bir YKS dönemine girdik ve konularımıza çalışmaya, sorularımızı çözmeye başladık. Pek çok değişiklik  olduğu için sıkıntılı bir dönem atlattık. Fakat..

TYT Felsefe Konuları
2018 YKS – TYT Felsefe-Din Kültürü Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT sınavı Felsefe ve Din Kültürü konularını sizler için paylaşıyoruz. Son..

TYT Coğrafya Konuları
2018 YKS – TYT Coğrafya Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT Coğrafya konuları listesini sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan..

TYT Tarih Konuları
2018 YKS – TYT Tarih Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT Tarih konuları listesini sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan değişikliklere..

TYT Biyoloji Konuları
2018 YKS – TYT Biyoloji Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT Biyoloji konuları listesini sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan değişikliklere..

TYT Kimya Konuları
2018 YKS – TYT Kimya Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT Kimya konuları listesini sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan değişikliklere..

TYT Fizik Konuları
2018 YKS – TYT Fizik Konuları ve Soru Dağılımları

Merhaba sevgili öğrenciler, YKS sınavı olarak bilinen yeni sistemin 1.oturumu olan TYT Fizik konuları listesini sizler için paylaşıyoruz. Son yapılan değişikliklere..

tyt bölümleri
TYT Puanıyla Öğrenci Alan Bölümler 2018

TYT puanı ile nereye gidilir? TYT ile alan meslekler nelerdir? TYT ile alan 2 yıllık bölümler nelerdir? TYT ile tercih edilebilecek bölümler nelerdir? TYT önlisans..

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12