Haberler

Şu Anda Ucuz Alınabilecek Bir Kripto Para Var mı?

Kripto para piyasası 2022 yılının bahar aylarında, öncülüğünü yapan Bitcoin’in de düşüşüyle birlikte tüm kripto fiyatları düşüş yaşadığı bir döneme girdi ve kripto dünyası bir çöküş yaşadı. Bu nedenle, hatta en popüler kripto varlıklar bile daha erişilebilir hale geldi. Bu yazımızda, kripto para market oranlarına göre şu anda ne alınabileceği konusunda size birkaç ipucu vereceğiz.

Alınabilecek En Çok İşlem Gören Kripto Paralar

Ciddi piyasa sermayesine sahip güvenilir bir varlık arıyorsanız, en çok işlem gören varlıklar arasından seçim yapmanızı öneririz:

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Ripple (XRP)
  • Cardano (ADA)
  • Solana (SOL)

Bunlar, gelecekte kesinlikle önemli fiyat artışları gösterecek bilinmiş kripto projelerdir. Bunları uzun vadeli almak önerilir.

Ayrıca, Tamadoge (TAMA), Decentraland (MANA), Chiliz (CLZ) ve Cardano (ADA) gibi ucuz kripto para birimleri sunan daha az popüler kripto projeleri de vardır. Bu projeler daha az popülerdir ancak gelecek için çok parlak görünümleri vardır. Kripto para canlı fiyatlarını kontrol etmek için Coinmarketcap sayfasına gidin veya büyük bir kripto para borsası (WhiteBIT, Coinbase vb.) kullanın.

En Ucuz Kripto Parayı Seçerken Öneriler

En ucuz kripto para satın almak yerine projeler hakkında yeterli bilgi edinmenizi ve analiz etmeye çalışmanızı tavsiye ederiz. Bazen genç ve az bilinen projelerin varlığının kripto kurları zaman içinde büyüyen ve servet getiren bir hale gelebiliyor. Ancak, gerçekten vaat eden bir projeyi bulmak için iyi araştırmanız gerekir. Örneğin, işlem hacmini ve piyasa sermayesini kontrol edin, projenin Tanıtım Sayfasını okuyun ve bu projeye önceden yatırım yapanların kim olduğunu öğrenin. Bazı tanınmış yatırımcılar varsa, o zaman proje dikkat edilmeye değerdir. Ayrıca, bir coin’in teknik analizi nasıl yapılır, onu öğrenin.

Piyasadaki yeni projeler hakkında bilgi edinmek için tek kaynağa ihtiyacınız varsa, WhiteBIT Blog sayfasına göz atmanızı öneririz. Blog, ucuz kripto para birimlerini seçmenize yardımcı olacak, gelecek vaat eden kripto projelerini, alım satım ve yatırım konularında size rehberlik edecektir. Ayrıca kripto para piyasası canlı takibi yapabilirsiniz borsa üzerinden.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu