Kaynak Tavsiyeleri

LYS Matematik Deneme Önerileri 2018

Merhaba, bu yazımızda sizler için LYS matematik üzerine çözebileceğiniz piyasada ki denemeleri tanıtacağız. En çok satılandan, daha yeni yeni piyasada yer edinmeye çalışan denemelere kadar inceleme yapmaya çalıştık. Hangileri çözümlü, hangileri açık uçlu sorular içeriyor gibi kriterlere dikkat ettik ve her deneme hakkında kısa kısa açıklamalar da bulunduk.

Aşağıdan LYS matematik deneme önerileri başlığı altında tanıttığımız denemeleri inceleyebilirsiniz.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Matematik Kitap Önerileri

 

LYS Matematik Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Apotemi Yayınları LYS-1 Matematik Tamamı Çözümlü 7 Deneme
Orta zor seviye olan bu denemeyi kendinizi biraz geliştirdikten sonra bu denemeyi çözerek değişik tarzdaki sorularla sınava kadar hemen hemen her seviye soru tipini görmüş olacaksınız.Sınava kadar kendinizi geliştirip zor sorular karşısında hız kazanmanızı sağlayacaktır.Yapamadığınız  veya yanlış yaptığınız soruların cevaplarına kare kodu okutarak  kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

ÜçDörtBeş LYS-1 Matematik Deneme 8 Adet Video Çözümlü
Piyasada yeni olmasına rağmen birçok öğrenci tarafından çok beğenilmiştir.Açık uçlu soruları ile ÖSYM tarzına tamamen uygun her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için sınava kadar hemen hemen  her soru tipiyle karşılaşmış olacaksınız. Soruların cevapları video çözümlü olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.ÖSYM tarzında hazırlandığı için gerçek sınavdaymış gibi hissederek çözeceğiniz kaliteli bir denemedir. Sınavdan önce mutlaka çözmenizi öneriyorum.

 

Sonuç Derece LYS-1 Matematik Geometri Denemeleri 10 Çözümlü Deneme
Piyasadaki zor denemelerden biridir.Başlangıç için ideal olmayan ancak tam anlamda hazır hisseden öğrenciler ve kendini kanıtlamak isteyen öğrenciler için zor ama ideal bir denemedir.ÖSYM tarzına yakın olduğu için seviyenizi ilerlettikten sonra mutlaka çözmelisiniz.Bu denemenin çözümleri olduğundan istediğiniz sorunun cevabına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Metin Yayınları LYS-1 Matematik Geometri 6 Çözümlü Deneme Sınavı
Başlangıç için uygun olmayan içerisinde öğrenciyi zorlayacak sorular yer aldığından kendinizi biraz geliştirdikten sonra çözmenizi öneriyorum. Sınav mantığına pek uygun olmayan kendini kanıtlamak isteyen öğrenciler için ideal bir denemedir. Soruların cevaplarının internet sayfasında  çözümleri olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

FDD Yayınları LYS-1 Matematik 6 Deneme Sınavı
Soru bankalarındaki kaliteli ve sınava uygun sorularıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.Deneme noktasında ise aşırı zor sorular içermesi sebebiyle alırken incelemenizi öneriyorum.Kendini tam anlamda hazır hisseden,değişik tarzda sorular çözmek isteyen öğrenciler için ideal ve zor bir denemedir.

 

Karekök Yayınları LYS-1 Matematik Çözümlü 12 Deneme
Öğrenciler tarafından uzun süredir bilinen  ve yayınladığı kitaplar ile birçok öğrenciye hitap eden bir yayındır.Orta-zor seviye bir deneme olduğundan kendinizce uygun seviyeye geldiğinizde çözebileceğiniz bir denemedir. Her seviyeden soru barındırdığı  için kendinizi sınava kadar hızlandırabilirsiniz.Denemenin içerisinde yer alan açık uçlu sorular ve optik form ile sınava tam hazırlanmış olacaksınız.

 

LYS-1 Matematik Geometri Çözümlü 10 Deneme Sınavı Esen Yayınları
Orta zor seviye bir denemedir.Kendine özgü soru tarzı ile sınavda karşınıza çıkabilecek karmaşık sorulara hazırlık yapmış olacaksınız. Çözümlerin olduğu kitapçık sayesinde soruların çözümlerine zaman kaybetmeden ulaşabileceksiniz.Sınavdan önce çözebileceğiniz güzel ve kaliteli bir denemedir.

 

LYS-1 Matematik 15 Deneme Endemik Yayınları
Orta zor seviye bir denemedir.Sınavdan önce farklı soru tipleriyle karşılaşarak sınav anında karmaşık bir soru karşılaştığınızda çözmenize yardımcı olacaktır. Soruların cevapları çözümlü olduğu için yanlışlarınızın ve yapamadığınız soruların cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Limit Yayınları LYS Matematik Denemeleri 15 Adet
Sınav tarzına çok yakın olmayan ancak artık değişik tarzda sorularla uğraşmak isteyen öğrenciler için ideal bir denemedir. Her seviye öğrencinin çözebileceği bir deneme olmadığından bu denemeyi alacaksınız incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

Palme Yayınları LYS Matematik 10 Deneme
Her seviye öğrencinin çözebileceği kolay orta bir denemedir. Palme LYS  matematik denemesini çözerek bilgileriniz güçlendirip hız kazanabilirsiniz. İçerisinde yer alan açık uçlu sorular ile sınava hazırlık yapmış olacaksınız.Çözümleri olmadığından bu denemeyi alırken incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

Okyanus Yayınları LYS Matematik Tamamı Video Çözümlü 20 Deneme
Çok zor bir deneme olmadığından başlangıç için uygundur. Her seviye öğrenci rahatlıkla bu denemeyi çözebilir.Bu denemedeki azda olsa değişik tarzdaki sorular eksikleriniz belirleyip tekrarlarınız yaptıktan sonra zor denemelere geçebilirsiniz. Bu deneme video çözümlü olduğu için cevaplara kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

[irp posts=”1815″ name=”2018 LYS Kitap Önerileri”]

Bilgi Sarmal LYS-1 Matematik Frekans 5 Çözümlü Deneme Açık Uçlu Soru İlaveli
Kolay orta seviye bir deneme olduğundan başlangıç için ideal bir denemedir.Bu deneme ile eksiklerinizi belirleyip daha sonra zor denemelere geçebilirsiniz.İçerisindeki açık uçlu soruları çözerek sınav anında zorlanmadan bu tarz soruları yapmanıza yardımcı olacaktır;ayrıca çözümlerinin kitapçık şeklinde içinde bulunması sebebiyle yanlışlarınızın ve yapamadığınız soruların cevaplarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Çap Yayınları LYS Matematik Deneme 10×80 Tamamı Video Çözümlü

Deneme yönünden kendinizi geliştirdiyseniz bu denemeyi de çözerek kendine bir şeyler katabilirsiniz. Çözümlü olması sebebiyle cevaplarına rahatlıkla ulaşacağınız bu deneme ile sınava kaliteli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

 

Yayın Denizi LYS Matematik Hız ve Renk 12×80 Denemeleri
Kolaydan zora doğru giden denemeleri çözerek hız kazanabilirsiniz. Sınava kadar kendinizi geliştirebileceğiniz bir denemedir. Ancak cevaplarının çözümlü olmaması sebebiyle tercih ederken denemeyi iyi incelemenizi öneririm.

 

Altın Karma LYS-1 Matematik Geometri 5 Farklı Yayın 5 Deneme Açık Uçlu Sorularla
Sınavdan önce çözülebilecek en ideal bir denemedir.Seviye olarak net bir şeyler söylemediğimiz deneme içerisinde birçok yayını barındırdığı için fazlaca soru tipi görerek sınava kendinizi hazırlamış olacaksınız.

 

Merkez Yayınları LYS-1 Tıpkı Basım Çıkmış Sınav Soruları
Sınava yakın son denemeleriniz olarak çözebileceğiniz çıkmış sorularını çözerek LYS’ye hazır hale gelmiş olacaksınız. Mutlaka çözmeniz gereken bir denemedir çözmeden sınava girerseniz çok şey kaybetme riskiniz olduğunu unutmayın.

 

Biraz uzun bir liste oluşturduk, fakat size çok yararı olacağını düşünüyorum. Belki de piyasada bulunan çoğu denemeyi inceledik. Arasından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri alarak çözebilirsiniz. Fakat liste de olmayıp sizin çözdüğünüz  denemeler varsa yorum kısmından deneme hakkında bilgi verebilirsiniz.

 

BUNA DA BAKMALISIN: 2018 LYS Konuları Nelerdir?

 

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. teşekkürler çok yardımcı oldunuz biders in kitaplarını da beğendim ben arkadaşlarıma tavsiye ederim güzel anlatmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir