Tanıtım Yazısı

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Yeni Kampüsü ile Fark Yaratmaya Devam Ediyor!

2009 yılında 4 program ile temellerini atan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, bugün 16 lisansüstü, 21 lisans ve 60 ön lisans programı ve yeni açılan Kazlıçeşme kampüsü ile eğitim hayatında fark yaratmaya devam ediyor.

Teknoloji, bilim, sanat ve spor alanında verilen teorik bilginin yanında uygulamalı eğitimler ve deneyimli akademik kadrosu ile öz güveni yüksek öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen Ayvansaray Üniversitesi yatırımlarına bu bağlamda yön veriyor.

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nin şehir merkezindeki, tarihi dokuyu yansıtan ve geniş yeşil alana sahip Kazlıçeşme ve Balat kampüsleri ile sanat, kültür ve spor aktivitelerinde öğrencilerine yeni imkanlar sunuyor.

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nin Mütevelli Heyet Başkanı Nihat Kırmızı; İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nin vakıf üniversiteleri arasında en üst sıralarda yer alması için hem Ayvansaray Eğitim Sağlık ve Kültür Vakfı olarak hem de Kırmızı Ailesi ve Doğa Sigorta, Doğa Hospital, Mesleğim Eğitim Kurumları gibi sektöründe güçlü şirketleri desteğiyle tüm imkanlarını seferber ettiklerini açıkladı. Aynı zamanda öğrencilerine tüm grup şirketlerde staj ve istihdam konusunda destek olacağının da müjdesini verdi.Ayvansaray Üniversitesi Akademik Kadrosu ile Genç Yetenekleri Keşfediyor!

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nde yeni öğretim dönemiyle birlikte öğrenime başlayacak Antrenörlük Eğitimi, Rekreasyon ve Spor Yöneticiliği bölümlerinde İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi, Türk basketbolunun efsane ismi Harun Erdenay, genç antrenör ve yöneticiler yetiştireceklerini müjdeledi.

Detaylı Bilgi : https://www.ayvansaray.edu.tr/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu