Kaynak Tavsiyeleri

LYS-3 Edebiyat ve Coğrafya Deneme Önerileri 2018

Hepinize merhaba, bu yazımızda sizler için LYS-3 coğrafya ve edebiyat üzerine çözebileceğiniz piyasada bulunan denemeleri tanıtacağız. En çok satılandan, daha yeni çıkmış olan denemelere kadar inceleme yapmaya çalıştık. Hangileri çözümlü, hangileri açık uçlu sorular içeriyor gibi kriterlere dikkat ettik ve her deneme hakkında kısa kısa açıklamalar da bulunduk.

Aşağıdan LYS edebiyat ve coğrafya deneme önerileri başlığı altında tanıttığımız denemeleri inceleyebilirsiniz.

 

TÜM YGS KİTAP ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

 

LYS Edebiyat Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Yayın Denizi LYS-3 Hız ve Renk Türk Dili ve Edebiyatı 20×56 Denemeler
Başlangıç için ideal, her seviye öğrencinin kullanabileceği bir denemedir. Kolaydan zora doğru giden tekniğiyle kendinizi test edebileceğiniz bu deneme ile eksik konularınızı belirleyip bu yönde kendinizi geliştirebilirsiniz. Çözümleri olmadığından bu denemeyi alırken incelemenizi tavsiye ediyorum

 

Karekök LYS Edebiyat 20 Çözümlü Deneme
Orta zor seviye bir denemedir. Konularınızı ilerletmeye başladığınızda çözmeye başlayacağınız bu denemeler size hız ve tecrübe kazandıracaktır.Ayrıca içerisinde yer alan açık uçlu sorular ile sınava kendinizi eksiksiz bir şekilde hazırlamış olacaksınız. Soruların cevapları çözümlü olduğu için yanlışlarınızın veya boş soruların cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Okyanus Yayınları LYS Türk Dili ve Edebiyatı Tamamı Video Çözümlü 20 Deneme
ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına tamamen uygun her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için sınava kadar hemen hemen her soru tipiyle karşılaşmış olacaksınız. Soruların cevapları video çözümlü olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Endemik LYS Türk Dili ve Edebiyatı 15’li Deneme
Deneme yönünden kendinizi geliştirdiyseniz bu denemeyi de çözerek kendine bir şeyler katabilirsiniz. Çözümleri olmadığından almadan önce incelemenizi öneriyorum.

 

Limit Yayınları LYS Türk Dili ve Edebiyatı Denemeleri 20 Adet
Limit yayınları daha çok çok zorlayıcı sorular içerdiğinden konularınızı bitirmeye başladığınız zaman çözebileceğiniz bir denemedir.Ancak sınava kadar kendinizi geliştirip zor sorular karşısında hız kazanmanızı sağlayacaktır.Özgün ve kaliteli soruları ile sınava eksiksiz hazırlanabilirsiniz.Ancak cevaplarının çözümlü olmaması sebebiyle tercih ederken denemeyi iyi incelemenizi öneririm.

 

Altın Başarı Yayınları LYS Edebiyat Denemeleri ÖSYM Tadında Son Prova
Açık uçlu ve güncel soruları ile her seviye öğrencinin çözebileceği ÖSYM soru tarzına tamamen uygun kaliteli bir denemedir.Çok deneme çözen biriyseniz bu denemeyi de çözerek kendinizi geliştirip tecrübe ve hız kazanabilirsiniz.

 

Gür Yayınları ÖSYM Tarzı Yeni Nesil Öğreten 15 LYS Türk Dili ve Edebiyatı Deneme
ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına tamamen uygun her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için sınava kadar hemen hemen her soru tipiyle karşılaşmış olacaksınız.ÖSYM tarzında hazırlandığı için gerçek sınavdaymış gibi hissederek çözeceğiniz kaliteli bir denemedir. Sınavdan önce mutlaka çözmenizi öneriyorum.

 

LYS Coğrafya Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Yayın Denizi LYS Hız ve Renk Coğrafya Denemeleri 20×24
Kolaydan zora doğru giden denemeleri çözerek hız kazanabilirsiniz. Sınava kadar kendinizi geliştirebileceğiniz bir denemedir. Ancak cevaplarının çözümlü olmaması sebebiyle tercih ederken denemeyi iyi incelemenizi öneririm.

 

Karekök LYS Coğrafya Denemeleri 40 Çözümlü Deneme
Orta zor seviye olan denemeyi konularınızı ilerletirken çözmeye başlayabilirsiniz.İçerisinde fazla sayıda fizik denemesi içerdiğinden sınava kadar değişik tarzda soru görmenizi sağlayacaktır

 

Nitelik Yayınları LYS Coğrafya 20 Deneme Sınavı
Deneme yönünden kendinizi geliştirdiyseniz bu denemeyi de çözerek kendine bir şeyler katabilirsiniz.Sınavdan önce çözebileceğiniz kaliteli ve güzel denemelerden biridir.

 

Okyanus Yayınları LYS Coğrafya 1 Tamamı Video Çözümlü 20 Deneme
ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına tamamen uygun her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için sınava kadar hemen hemen  her soru tipiyle karşılaşmış olacaksınız. Soruların cevapları video çözümlü olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Endemik LYS Coğrafya 1 Denemesi 15’li
Orta zor  seviye bir deneme olduğundan eğer seviyenize fazla güvenmiyorsanız konularınızı biraz daha ilerlettikten sonra çözebileceğiniz bir denemedir. Çözümleri olmadığından alırken incelemenizi öneriyorum.

 

Genel LYS-3 Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Bilgi Sarmal LYS-3 Edebiyat Coğrafya 5 Çözümlü Frekans Deneme
Kolay orta seviye bir deneme olduğundan başlangıç için ideal bir denemedir.Bu deneme ile eksiklerinizi belirleyip daha sonra zor denemelere geçebilirsiniz.İçerisindeki açık uçlu soruları çözerek sınav anında zorlanmadan bu tarz soruları yapmanıza yardımcı olacaktır;ayrıca çözümlerinin kitapçık şeklinde içinde bulunması sebebiyle yanlışlarınızın ve yapamadığınız soruların cevaplarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Apotemi LYS-3 Edebiyat Coğrafya Tamamı Çözümlü 10 Deneme
İçerisinde yer alan zorlayıcı soruları ile hem konu eksiklerinizi hemde farklı soru tarzları görmenizi sağlayan kaliteli bir denemedir.Sınava kadar kendinizi geliştirip zor sorular karşısında hız kazanmanızı sağlayacaktır.Yapamadığınız  veya yanlış yaptığınız soruların cevaplarına kare kodu okutarak  kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Metin Yayınları LYS-3 Türk Dili ve Edebiyatı Coğrafya 5 Çözümlü Deneme Sınavı
Başlangıç için uygun olmayan içerisinde öğrenciyi zorlayacak sorular yer aldığından kendinizi biraz geliştirdikten sonra çözmenizi öneriyorum.Kendini hazır hissedenler ve değişik tarzda soru görmek isteyenler için ideal bir denemedir . Soruların cevaplarının internet sayfasında  çözümleri olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Karekök LYS-3 12’li Sınav Edebiyat Coğrafya Denemeleri
Kaliteli ve öğretici soru tarzlarına yer verdiği deneme ile sınava  eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz.Orta seviyeye hitap eden bir deneme olsa da her öğrencinin bu denemeyi çözerek kendine bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

 

FDD Yayınları LYS-3 Türk Dili ve Edebiyatı Coğrafya 4 Deneme Sınavı
Deneme noktasında aşırı zor sorular içermesi sebebiyle alırken incelemenizi öneriyorum.Kendini tam anlamda hazır hisseden,değişik tarzda sorular çözmek isteyen öğrenciler için ideal ve zor bir denemedir.Alırken incelemenizi öneriyorum.

 

Endemik Yayınları LYS Edebiyat Coğrafya 5 Deneme
Orta zor  seviye bir deneme olduğundan eğer seviyenize fazla güvenmiyorsanız konularınızı biraz daha ilerlettikten sonra çözebileceğiniz bir denemedir. Çözümleri olmadığından alırken incelemenizi öneriyorum.

 

Altın Karma LYS-3 Türk Dili ve Edebiyatı Coğrafya
Sınavdan önce çözülebilecek en ideal bir denemedir.Seviye olarak net bir şeyler söylemediğimiz deneme içerisinde birçok yayını barındırdığı için fazlaca soru tipi görerek sınava kendinizi hazırlamış olacaksınız.

 

Okyanus LYS-3 Video Çözümlü 5 Deneme
Orta seviyeye hitap eden,kaliteli soruları ile LYS hazırlık süresince size çok şey katacak bir denemedir.Soruların cevaplarının video çözümlü olması sebebiyle yapamadığınız veya boş sorularınızın cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Esen LYS-3 Çözümlü 10 Deneme
Orta zor seviye bir denemedir.Kendine özgü soru tarzı ile sınavda karşınıza çıkabilecek karmaşık sorulara hazırlık yapmış olacaksınız. Çözümlerin olduğu kitapçık sayesinde soruların çözümlerine zaman kaybetmeden ulaşabileceksiniz.

 

Merkez LYS-3 Ösym Tıpkı Basım Sınav Soruları
Sınava yakın son denemeleriniz olarak çözebileceğiniz çıkmış sorularını çözerek LYS’ye hazır hale gelmiş olacaksınız. Mutlaka çözmeniz gereken bir denemedir çözmeden sınava girerseniz çok şey kaybetme riskiniz olduğunu unutmayın.

 

Bu listede ki denemelerin size çok yararı olacağını düşünüyorum. Belki de piyasada bulunan çoğu denemeyi inceledik. Arasından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri alarak çözebilirsiniz. Fakat liste de olmayıp sizin çözdüğünüz  denemeler varsa yorum kısmından deneme hakkında bilgi verebilirsiniz.

 

BUNA DA BAKMALISIN: 2018 LYS Konuları Nelerdir?

 

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir