Tanıtım Yazısı

Geleceğinizi Birlikte İnşa Edelim

Gençlerin iş hayatında iyi bir yer edinmek için seçeneklerini iki başlık altında toplamak mümkündür. İlki özel sektörde mezun oldukları alanda iş bularak çalışmaktır. İkincisi ise Kamuda çeşitli birimlerde devlet memuru olarak kendilerine gelecek oluşturmak.

Kpss ve Dgs Sınavları Nedir?

Kamuya personel alımı için merkezi sistemle yapılan KPSS, yani Kamu Personeli Seçme Sınavı, gençler açısından kadersel ve hayatlarında dönüm noktası oluşturabilecek öneme sahip sınavlar haline gelmiştir.

ÖSYM tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında görev alacak personelin tespiti için gerçekleştirilen sınavların tümüdür esasında. Çünkü Kpss kapsamındaki sınavlar adayların bitirdikleri bölüm ve atanmak istedikleri kadrolara göre farklılık göstermektedir. Kpss sınavına girmek isteyen kişilerin bu sınavlara belirli bir sistematik içerisinde hazırlanarak girmeleri ön koşuldur.

” DGS “olarak bilinen sınav ise meslek yüksek okulu mezunları ile AÖF ön lisans programlarından mezun olan kişilerin örgün öğretim lisans programlarına geçiş yapmalarına imkan veren ve ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavdır.Gençlerin tüm gelecek ve kariyer planlarını etkileyecek böylesi önemli bir sınava mutlaka işin uzmanı bir kursa giderek hazırlanmaları mutlaka tavsiye edilir.

Neden Kurslara Devam Etmek Gerekir?

Ciddi bir biçimde bu sınavlara hazırlanmadan kazanmak mümkün olmadığı gibi iyi bir rehberliğe de ihtiyaç vardır. Etkin bir biçimde profesyonel kursta kpss kursu ve dgs kursu şeklinde kurslara giderek bu sınavlara hazırlanmak sizi kısa sürede başarıya ulaştıracaktır.

Diğer türlü belki yıllar boyu Kpss ve Dgs sınavlarına hazırlanmakla zaman kaybedeceksiniz. Kariyer planlamanızı ve bu yolda atacağınız adımları doğru ve realist biçimde organize etmeniz size her anlamda kazandıracaktır. İşte bu sebeplerle kaliteli ve kendini ispatlamış hazırlık kurslarına devam etmek devlet memuru olma yolunda ilk büyük ve önemli adımdır.

Geleceğinizin Temellerini Birlikte Atacağınız Kurum İstanbul Eğitim Akademisiİstanbul Eğitim Akademisi başarıları ile bilinen, tanınmış ve profesyonel bir kurumdur. Özellikle kaymakamlık kursu ve hakimlik kursu alanındaki eğitimleri çok ciddiye alan ve gençlerin geleceğinin inşasında en önemli görevlerden birini üstlendiğinin farkında olarak bu işi yıllardır kurumsal olarak yapmaktadır.

Eğitimde kaliteyi ilke edinmiş ve kursiyerlerinin hedefe odaklanması noktasında destekleyici yaklaşımı ile bilinen bir kurstur. Son derece güçlü bir kadrosu ve yüksek başarı oranı ile zaten kendini anlatan bir kurs olan İstanbul Eğitim Akademisi kursiyerlerinin her zaman yanında yer almaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu