Haberler

E-Ticaret Yapmak için İlk Adım Eticaret.com

E-Ticaret yapmak, günümüzün en çok kazandıran iş kollarından biri haline geldi. Türkiye’de ve dünyada her geçen gün artan e-ticaret hacminden siz de pay alabilirsiniz. Üstelik eticaret.com ile dakikalar içinde kendi e-ticaret sitenizi hazır hale getirebilirsiniz.

Artık dijital mağazanızı oluşturmak için uzman olmanıza gerek yok. Eticaret.com’un kullanıcı dostu arayüzü ve hızlı kurulum özellikleri sayesinde, e-ticaret dünyasına adım atmak çok daha hızlı ve kolay.

E ticarete güvenli bir altyapı sayesinde güçlü bir şekilde başlayarak hızlıca satış yapabilirsiniz. Gelin e-ticaret.com avantajlarını birlikte inceleyelim:

Neden Eticaret.com?

E-ticarete başlamak için dijital dünyaya hakim olmanıza gerek yok. Çünkü e-ticaret.com size her şeyin hazır olduğu ve çok kolay yönetilebilir bir e-ticaret sitesi sağlıyor. İlerleyen süreçte ise uzmanları ve 7/24 teknik destek ile rehberlik ediyor.Eticaret.com’un gücü, IdeaSoft ile işbirliğinde yatıyor. IdeaSoft’un 18 yıllık e-ticaret tecrübesini yenilikçi özellikleriyle birleştirerek sunuyor. Teknoloji konusunda yetkili olmayabilirsiniz, dert etmeyin. Eticaret.com’un kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanım için özel olarak tasarlandı. Üstelik nerede olursanız olun telefon tablet veya bilgisayar ile platforma ulaşabilir, mağazanızı 7/24 açık tutabilirsiniz.

Ücretsiz Başlangıç Paketiyle E-Ticarete Adım Atın

Ücretsiz paket şansıyla e-ticarete hemen başlayabilirsiniz. E-ticaret.com sağladığı ücfretsiz paketle online satış yapabilmeniz için tüm özellikleri sunuyor. Ücretsiz şekilde sahip olacağınız paket özellikleri:

 • Ücretsiz Mağaza Kurulumu

Kendi e-ticaret sitenizi açarken hiçbir ücret ödemeden birçok özelliğe sahip olabilirsiniz. Online satış mağazanızı dakikalar içinde oluşturabilir ve satışa başlayabilirsiniz.

 • 25 Ürün Ekleme

E-ticaret.com’un ücretsiz paketiyle ilk etapta mağazana 25 adet ürün ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde başlangıçta sipariş süreçlerini kolayca yönetebilir, müşterilerinize belirli bir ürün çeşidi sunarak markanızı duyurabilirsiniz.

 • Kullanıma Hazır Tema Şablonları

Ürünlerinizi siteye yüklediğinizde artık bir mağaza vitrinine sahip oluyorsunuz. Ürün satışı yaptığınız kategoriyi ve konseptini en iyi şekilde gösterebileceğiniz kullanıma hazır şablonlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

 • Ödeme Sistemi Entegrasyonu:

E-ticarete başlamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri olan ödeme süreçleri de e-ticaret.com ile çok kolay. Bankalarla tek tek pos anlaşması yapmanıza gerek kalmadan hazır ödeme entegrasyonu sayesinde kolayca ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 • Anlaşmalı Kargo Fiyatları:

Site ve ödeme gibi entegrasyonlar hazır peki siparişleri nasıl göndereceksiniz? Endişelenmeyin, eticaret.com gönderim maliyetlerinizi düşünerek sizin için ekonomik kargo anlaşmalarına sahip. Birçok kargo firmasından eticaret com ayrıcalığı ile hizmet alabilir ve uygun fiyatlara kargo gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

 • 100 GB Yıllık Trafik:

Ücretsiz e-ticaret paketinize 100 GB yıllık trafik kapasitesine de sahip olursunuz. E-ticaret dünyasında başarılı olmak ve öne çıkmak için  daha fazla görünürlük çok önemli. 100 GB yıllık trafik hakkınız sayesinde daha fazla tüketiciye dolayısıyla da daha fazla satışa sahip olabilirsiniz.

 • Eğitim Dökümanları:

E-ticarete başlarken birçok soru ve sorunla karşılaşabilirsiniz. Eticaret.com’un soru ve sorunlarınıza yönelik cevap verecek ve size rehberlik edecek kılavuzlarına dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

 •  Yazılım Güncellemeleri

E-ticaret dünyası teknolojik olarak da hızla değişiyor ve gelişiyor. Eticaret.com’un uzman yazılım ekibi sayesinde tüm değişimlere hemen entegre olabilirsiniz. Yararlı ve güvenli yazılım güncellemeleri sayesinde siteniz daima güncel ve uyumlu kalır.

Adım Adım E-Ticaret Sitesi Kurma Rehberi

Eticaret.com üzerinden mağaza açmak ve satışa başlamak için sadece birkaç adım uygulamanız yeterli. E-ticaret sitenizi açarak satış yapmak 3 adımda mümkün.

 • Adım: Hesap Oluşturma:

Ücretsiz e-ticaret sitesi oluşturmak için ilk adım olarak Eticaret.com’a üye olun. Sizden istenen birkaç soruya yanıt vererek hızlı ve basit bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

 • Adım: Mağaza Adı Belirlemek

İnternetten satmak istediğiniz ürünün kategorisine göre sitenizi en iyi yansıtan bir marka ismi belirleyin. E-ticaret sitenizin adını, tüketicilerin aramalarına göre kolay ve anlaşılır olarak tasarlayın.

 • Siteye Ürün Eklemek

Hesap oluşturup site adınızı belirledikten sonra Eticaret.com’un kolay arayüzü ile hızlıca ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. Ürün açıklama ve fotoğraf alanlarını açıklayıcı şekilde doldurun ve yükleyin. Burada ürününüzle ilgili ne kadar çok detay bilgi ekler kaliteli fotoğraf yüklerseniz o kadar öne çıkarsınız.

 • Ödeme ve Kargo Ayarları:

Son adım olarak ise Eticaret.com’un güvenli ödeme sistemleri ve hızlı kargo seçenekleri ile artık satışa hazırsınız.

Eticaret.com size sadece başlangıçta değil işletmenizin büyümesi için uzmanlarıyla size her zaman rehberlik sağlıyor. Uzman kadrosu ve güncellenen özellikleri sayesinde e-ticaret yolculuğunuza emin adımlarla başlayarak kısa sürede e-ticarette kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu