Kaynak Tavsiyeleri

Kimya Youtube Kanal Önerileri

Merhaba, bu yazımızda sizler için kimya dersi üzerine Youtube üzerinde bulunan kanalları incelemeye çalıştık. En çok tanınandan, daha yeni yeni tanınan kanalları inceledik. Hangileri konuları tam olarak anlatmış, ses, görüntü kalitesi, anlatım şekli ve kanallar için gelen geri dönüşler üzerine güzel bir liste yaptık diyebilirim. Kimya en iyi kanal Kimya en iyi ders anlatan hoca diye aratmanıza gerek kalmayacak. Hadi hiç vakit kaybetmeden kimya youtube kanal önerilerine geçelim.

★★ Diğer Ders Siteleri ve Youtube Kanal Önerileri için Tıklayınız ★★

Kimya Youtube Kanal Önerileri

HOCALARA GELDİK
Konu anlatımın ve soru çözümünü sohbet tadında eğlenerek yapıldığı bu kanalda konuyu anlamama gibi bir durumunuz yok. Her seviyeye hitap etmeye çalışan bu kanalda hem zor seviye sorular hem de orta ve kolay seviye üzerine çözülmüş sorular bulabilirsiniz.

BENİM HOCAM – GÖRKEM ŞAHİN
Hocamızın detaylı, öğretici, örnekleri bol ve gayet anlaşılır anlatımı vardır. Videoları sınıf ortamı ve beyaz tahta üzerinde yapmaktadır. Soru çözüm videoları bulunmamaktadır.

KİMYA HOCAM
Konu anlatım ve soru çözüm videoları bulunmaktadır. Kağıt üzerinden anlatım yapmaktadır. Göz atabilirsiniz.

KİMYA ADASI
Özel ders tadındaki konu anlatımı ile size çok şey katacaktır. Kaliteli konu anlatım videoları ve soru çözümülerine sahip bu kanalı incelemenizi öneriyorum.

KİMYA ELBİSTAN
Detaylı konu anlatımları, normal soru çözümleri ve çıkmış soru çözümleri ile sizlere mutlaka bir şeyler katacaktır. Ayrıca videoda çözdüğü, anlattığı konuları PDF olarak indirebilme şansınız da var. Bu yüzden bir göz atmanızı öneriyorum.

Test çözmek her zaman konuları pekiştirmek için faydalıdır. https://www.unirehberi.com/test-coz/kimya-testleri/ verdiğim link üzerinden sitemizde bulunan kimya testlerini çözebilirsiniz.

Umarım sizin için yararlı bir liste olmuştur. Elimizden geldiğince güncel ve kaliteli kanallara yer vermeye çalıştık. Bu liste içinde olmayan ve sizin severek izlediğini kanallar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


7 Yorumlar

  1. Kimya adına yeni keşfettiğim bir sayfayı öneriyorum arkadaşlar mutlaka bakın,benimde daha önceden dersime girmiş çok kaliteli bir öğretmen olan Sinan hoca..Kanalı Erdem’li Kimya…Mutlaka inceleyin derim…

  2. Kimyada gülçin hocamdan vazgeçmem.Videoları o kadar işimize yarıyor ki anlatamam.arkadaşlarıma tavsiyemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu