Tanıtım Yazısı

Etkileyici Sürprizler Yapmak İsteyenler Buraya! Bodo ile Farklı Olun!

Sürprizler, kişiyi şaşırtmak, özel hissettirmek biraz da şımartmak içindir. Sonuçta sürpriz yapmak istediğiniz kişi bunu çoktan hak ediyordur. En yakınlarımız, değer verdiklerimiz bizler için o kadar büyük önem ifade ediyor ki: doğum günlerinde, yıldönümlerinde, Yılbaşılarda, Sevgililer Gününde, Anneler Gününde, Babalar Gününde, bayramlarda, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, Öğretmenler Gününde ve bizler için kutlanmayı hak eden önem verdiğimiz her günde, onlar için küçük büyük sürprizler hazırlarız. Bazen arkadaşınızın en sevdiği tatlıyı yapıp götürürsünüz, bazen sevgilinize uzun zamandır beğendiği bir gezi hediye edersiniz, bazen de çocuğunuz için günlerce oturup güzel bir hırka örersiniz. Ne yaparsanız yapın, sevgiyle sunduğunuz her sürpriz, yapılmaya değerdir. Sevginizi kattığınız sürprizleri biraz daha çarpıcı ve sıra dışı yapmaya ne dersiniz? Bodo’nun yaptığı gibi mesela! Genellikle hediye algısının, objesel nitelendirilmesini artık sizde sıradan buluyorsanız, bodo.com’un deneyim hediyeleri ile taşının.

Nasıl sürpriz yapılır?

Sevgilinize, annenize veya arkadaşınıza herhangi özel bir gün için sürpriz planlarken, öncelikle neleri düşünüyorsunuz? Nelerden hoşlanır, ne yapmayı sever, ilgi alanları neler, daha önce sizinleyken dikkatini çeken bir şeyler oldu mu? Gibi soruları düşünüyorsunuz elbette. Ancak konu hediyeye almaya geldiğinde kafanız oldukça karışabiliyor. Bodo’da bunun kolayı var! Öncelikle: ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Tekno’’ gibi kategorileri inceleyerek hangisi veya hangileri onun için uygun olabilir düşünün. Diyelim, ‘’SPA ve Masaj’’ kategorisine karar verdiniz ancak hangi deneyim olacağı konusunda hala kararsızsınız, hiç dert değil! Bodo’da her şeyin bir çözümü var! Maksimum 5 deneyim olmak üzere, paketinize deneyim eklemeniz mümkün. Aralarından sadece maksimum fiyatlı olan hediyenin ödemesini yapmanız yeterli. Daha sonrasında hediyeyi verdiğiniz kişi, aralarından en beğendiği deneyimi seçerek gerçekleştirebilir. Dilediğinizi seçmek için kargoyla mağazayla değişim için uğraşmanıza gerek yok! Bodo.com üzerinden tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Sürpriz fikirleri

Tüm sevdikleriniz için birbirinden farklı birbirinden etkileyici sürprizler bodo’da! Genellikle korkusuzluğu ile bilinen arkadaşınıza, ilginç bir sürpriz yapın: ‘’İki Kişi için Korku Oda Oyunu’’. Canınızın diğer parçası kız kardeşinize benzersiz bir düğün hediyesi: ‘’İki Kişi için Jazz & Yelken’’. Sizi pamuklara sarmalayıp büyüten biricik annenize, pamuk gibi bir Kadınlar Günü sürprizi: ‘’Avrupa Yakasında Sıcak Taş Masajı’’. En büyük kahramanınız babanıza, unutulmayacak kadar güzel bir macera sunun: ‘’Karadeniz Üzerinde Küçük Uçak Turu’’. Peki ya, sizi eve giderken gülümseten eşiniz, onun için de eşsiz bir yıldönümü sürprizi: ‘’Romantik Yat Gezisi’’. Bodo’nun etkileyici dünyasıyla tanışmak için acele edin!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu