Kaynak Tavsiyeleri

TYT Geometri Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği TYT geometri kitap tavsiyeleri nelerdir? TYT Geometri kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını TYT geometri kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

TYT Geometri Konu Anlatım Tavsiyeleri

Okyanus Yayınları TYT Geometri Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı
Her ünite özel derse uygun olarak birer seanslık bölüme ayrılmıştır. Böylece konuları siz ayırmadan daha düzenli bir şekilde ilerleme gösterebilirsiniz. Her ünitenin konu anlatımından sonra içeren mikro konu anlatımı testleriyle bilgilerinizi unutmadan testleri çözerek kendinizi sınava kaliteli hazırlayabileceksiniz

Kronometre TYT Geometri Akıllı Kitabım Konu Anlatım Fasikülleri
ÖSYM’nin son yıllarda soru tarzında yapmış olduğu değişikliklere uygun olarak hazırlanmış bir kitaptır. İçerisinde yer alan 5 fasikülde konu anlatımı etkinlikler çözümlü testler ve konu testleri yer alıyor. Oldukça kapsamlı bir kaynak olan bu kitabı sınav süresi boyunca kullanarak kaliteli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız.

Okyanus Yayınları TYT Geometri Özel Ders Konseptli Soru Bankası
Her ünite özel derse uygun olarak birer seanslık bölüme ayrılmıştır. Böylece konuları siz ayırmadan daha düzenli bir şekilde ilerleme gösterebilirsiniz. Her ünitenin mikro testleriyle bilgilerinizi unutmadan testleri çözerek kendinizi sınava kaliteli hazırlayabileceksiniz.

TYT Geometri Soru Bankası Tavsiyeleri

Palme Yayınları YKS 1. Oturum TYT Geometri Soru Kitabı
Palme yayınları uzun yıllar hazırladığı sorular ile hemen hemen her öğrencinin gözdesidir.Bu başarısını Geometri kitabı için göstermiştir.Her seviye öğrencinin kullanabileceği bu kaynakla sınavda çıkabilecek her türlü soruya kendinizi hazırlayabilirsiniz.Sınavdan önce çözülebilecek başarılı bir kaynaktır.

TYT 1. Oturum Geometri Soru Bankası Karekök Yayınları
Özellikle hedefi yüksek öğrencilere yönelik orta-zor sorular içerir. Eğer tüm konularınızın bittiğini düşünüyorsanız bu kaynakla kendinizi geliştirerek sınavda çıkabilecek her türlü soruya kendinizi hazırlayabilirsiniz.Geometri çok soru çözülerek halledilebileceğinden başlangıç için çözdüğünüz kitaplardan sonra bu kitabı mutlaka alıp çözmenizi öneriyoruz.

YKS TYT Başlangıç Serisi Geometri Soru Bankası Final Yayınları
Temelim zayıf diyenler bu kitapla başlayarak kendilerini geliştirerek daha zor kitapları çözmeye başlayabilirler.Özgün sorularıyla kaliteli bir kaynak olan bu kitap sınav süresince size çok şey katacaktır.Bu yüzden incelemenizi öneririm.

Sıfırdan Sonsuza Kilittaşı Geometri Doktrin Yayınları
Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren özgün, kaliteli her seviye öğrencinin kullanabileceği bir kaynaktır. İçerisinde yer alan konu özetleri sayesinde konularınızı pekiştirip soru çözerek sınava daha kaliteli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. ÖSYM tarzı sorular içerdiğinden mutlaka kitabı incelemenizi öneririm.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir