Üniversite Zamanı
Mezunları tarafından en çok tavsiye edilen üniversiteler
Mezunları Tarafından En Çok Tavsiye Edilen 20 Üniversite

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği’nin yaptığı Calibre Yükseköğretim İstihdam Endeksi’ne göre "Mezunları Tarafından En Çok Tavsiye Edilen 20 Üniversite"..

Mezunu olmaktan en çok memnun olunan üniversite
Mezunu Olmaktan En Çok Memnun Olunan 20 Üniversite

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği’nin yaptığı Calibre Yükseköğretim İstihdam Endeksi’ne göre "Mezunu Olmaktan En Çok Memnun Olunan 20 Üniversite" açıklandı...

Mezunları yüksek ücretle işe başlayan üniversiteler
Mezunları En Yüksek Ücretle İşe Başlayan 20 Üniversite

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği’nin yaptığı Calibre Yükseköğretim İstihdam Endeksi’ne göre "Mezunları En Yüksek Ücretle İşe Başlayan 20 Üniversite"..

Mezunları En Hızlı İş Bulan Üniversiteler
Mezunları En Hızlı İş Bulan 20 Üniversite

Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği’nin yaptığı Calibre Yükseköğretim İstihdam Endeksi’ne göre "Mezunları En Hızlı İş Bulan 20 Üniversite" açıklandı...

DGS Nedir? Konuları Nelerdir?
DGS Nedir? DGS Konuları Nelerdir?

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) 2 yıllık meslek yüksek okulları ve açık öğretim ön lisans bölümlerinden mezun olan öğrencilerin 4 yıllık lisans programında..

kyk
KYK Burs ve Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmalı?

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) burs ve kredi başvuruları yaklaştı. KYK burs ve kredi başvurusu nasıl yapılmalı sorusunun..

YDS Nedir?
YDS Nedir? YDS Hakkında Detaylı Bilgi

YDS kısaca yabancı dil seviyesinin ölçülmesi ve bu doğrultuda eğitim alınması için uygulanan bir sistemdir. ÖSYM tarafından yapılan YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye..

Mevlana Değişim Programı
Mevlana Değişim Programı Nedir?

Yurtiçinde eğitim veren yüksek öğretim kurumu öğrenci ve öğretim elemanlarının yurt dışında eğitim veren yükseköğretim kurumları ile belirli prosedürler..

Erasmus Programı Nedir?
Erasmus Programı Nedir?

Avrupa'daki yüksek öğrenim kurumlarının birbirleri ile işbirliği sağlayarak kısa süreliğine öğrenci ve akademik personel değişimi için mali destek sağladıkları..

Farabi Değişim Programı Nedir?
Farabi Değişim Programı Nedir?

İki üniversite kurumu arasında rektörler tarafından imzalanan anlaşma metnidir. Farabi değişim programı Yükseköğretim Kurumları arasında öğrenci ve öğretim..

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12