Kaynak Tavsiyeleri

TYT Türkçe Kitap Önerileri 2019

Hepinize merhaba, bu makale içerisinde öğrencilerin merak ettiği TYT türkçe kitap tavsiyeleri nelerdir? TYT Türkçe kaynak önerisi verebilir misiniz? gibi soruların cevabını TYT türkçe kitap başlığı altında sizler için kaynak önerilerinde bulunmaya çalışacağız. Piyasada en çok çözülen, en çok olumlu dönüşler alan kitapları sizler için derlemeye çalıştık. Hepsinden ufak ufak bilgiler vermeye çalıştık. Umarım size yararlı olur.

TYT Türkçe Konu Anlatım Tavsiyeleri

Okyanus Yayınları TYT Türkçe Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı
Her ünite özel derse uygun olarak birer seanslık bölüme ayrılmıştır. Böylece konuları siz ayırmadan daha düzenli bir şekilde ilerleme gösterebilirsiniz. Her ünitenin mikro testleriyle bilgilerinizi unutmadan testleri çözerek kendinizi sınava kaliteli hazırlayabileceksiniz.

Kronometre TYT Türkçe Akıllı Kitabım Konu Anlatım Fasikülleri
ÖSYM’nin son yıllarda soru tarzında yapmış olduğu değişikliklere uygun olarak hazırlanmış bir kitaptır. İçerisinde yer alan 6 fasikülde konu anlatımı etkinlikler çözümlü testler ve konu testleri yer alıyor. Oldukça kapsamlı bir kaynak olan bu kitabı sınav süresi boyunca kullanarak kaliteli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız.

Karekök Yayınları YKS 1. Oturum TYT Türkçe Konu Anlatımlı
Detaylı konu anlatımıyla sizi sınava kadar kaliteli bir şekilde hazırlar. İçerisinde yer alan soru çözümleriyle pratik yaparak kendinizi geliştirebileceğiniz bir kaynaktır.

TYT Türkçe Soru Bankası Tavsiyeleri

Esen Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası
Esen yayınları her yıl öğrencilerden tarafından hem de öğretmenler tarafından kalitesini konuşturan bir yayındır. Her derste başarılı olduğu gibi türkçe dersinde de oldukça başarılıdır.Kesinlikle incelemenizi öneririm.

Okyanus Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası
Orta seviye bu kitapla kendinizi üst seviyelere taşıyarak sınava kadar hızlanıp istediğiniz düzeye gelebilirsiniz. Özgün ve kaliteli sorular içerdiğinden incelemenizi öneririm.

Hız ve Renk Yayınları YKS 1. Oturum TYT Türkçe Soru Bankası
Kolaydan zora doğru her seviyeden soru tipini barındıran yeni nesil soru tarzına uygun olan bu kitabın içerisinde yer alan özgün soruları sayesinde sınava kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz bir kaynaktır.

Karekök Yayınları YKS 1. Oturum TYT Türkçe Soru Bankası
Sizi zorlayacak nitelikte olup rakiplerinize fark atmanıza yardımcı olacak bu kitapla sınava hazırlanabilirsiniz. Başlangıç olarak değil ancak hız kazandıktan sonra çözerek zor sorular karşısındaki durumunuzu belirleyebilirsiniz.

Yayın Denizi TYT TEK Serisi Video Çözümlü Türkçe Soru Bankası
Kolay-orta seviye olan bu kitapla öğrendiniz konuları pekiştirebilirsiniz. Paragraf konusunda hızlanmanızı sağlayarak sizi sınava kaliteli bir şekilde hazırlayabilecek kaynaktır.

Bu liste önceden bu kitapları çözmüş olan öğrencilere sorularak oluşturulmuştur. Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir