Kaynak Tavsiyeleri

Temeli Olmayanlar İçin YKS-TYT Matematik Kitap Tavsiyeleri

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, biliyorsunuz YKS sınav sisteminin gelmesinin ardından matematik, her alan öğrencisinin tarafından çalışılması gereken bir ders oldu. Fakat matematik, pek çok öğrenci tarafından kabus bir ders olarak biliniyor. Bu yazımızda temeli olmayan arkadaşlar için matematik kitap tavsiyesinde bulunacağız. Öncelikle kitap tavsiyesine başlamadan önce Matematik Nasıl Çalışılır? başlıklı yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Pek çok yararlı bilgiye ulaşacaksınız. 

Temeli Olmayanlara Matematik Kitap Tavsiyeleri

antremanlarlamatematik

Antrenmanlarla Matematik Serisi

Temeli olmayan arkadaşlara matematiği 0’dan anlatarak güzel bir seviyeye ulaşmanızı sağlar. Pratik yollardan giderek size hem matematiği öğretmeyi hem de sevdirmeyi amaçlar. Bu kitap ile birlikte temelinizi atmış olursunuz, güzel bir yer kazanmak istiyorsanız bu kitabı hallettikten sonra sizi zorlayacak bir kitap daha almalısınız. Diğer kaynak tavsiyelerimize BURAYA tıklayarak bakabilirsiniz. 

 karekokyayınlarıi0

MPS Karekök Yayınları Sıfır Matematik

Piyasada en çok satılan kitaplardan olan karekök yayınları temeli olmayan arkadaşlar için MPS sıfır matematik kitabını çıkartmıştır. İçerdiği örnek soruları ile size konuyu pekiştirmeyi amaçlar. Temeli olmayan arkadaşların alabileceği kitaplardan. 

fddkolaymatematik

FDD Kolay Matematik İpuçlarıyla Soru Bankası

Final Yayınlarının çıkartığı FDD Kolay Matematik kitabı da sizler için verdiği ipuçları ile konuyu anlamanıza size yardımcı olacaktır. 

[irp posts=”3357″ name=”YKS-TYT Ders Çalışma Programları 2018″]

NOT: Bu liste şimdilik eski kitaplardan oluşturulmuştur. Yeni kitaplar çıktıkça yazıya eklenecektir. Konularda değişiklik olmadığı için bu kitapları da alabilirsiniz. 

Sizlerin çözdüğü veya önerdiği kitaplar nelerdir? Yorum kısmından yazarak sınava girecek arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sıfırdan şifreli matematik kitabını aldım tek kelimeyle süper sıfırdan çalışanlar için ilk önereceklerim arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir