Kaynak Tavsiyeleri

Geometri Youtube Kanal Önerileri

Merhaba, bu yazımızda sizler için geometri dersi için Youtube üzerinde bulunan konu anlatım ve soru çözümü yapan kanalları incelemeye çalıştık. Geometri en iyi kanal, en iyi ders anlatan hoca kimdir gibi pek çok soru gelebiliyor. Elimizden geldiğince tüm kanallara göz attık ve böyle bir liste oluşturduk. Hadi hiç vakit kaybetmeden Geometri Youtube Kanal önerilerine geçelim.

★★ Ders Siteleri ve Youtube Kanal Önerileri için Tıklayınız ★★

Geometri Youtube Kanal Önerileri

KENAN KARA İLE GEOMETRİ

Sadece Geometri üzerine videolar çeken bir kanal. Videoları defter üzerinden değil bilgisayar üzerinden çekmektedir. Kanalında çok fazla soru çözüm videoları, deneme çözüm videoları bulunmaktadır. Ayrıca yeri geldiğinde konu anlatım kaynaklarının PDF dosyalarını yayınlamaktadır.

CEYHUN HOCA
Her seviye öğrencinin dinleyebileceği Ceyhun hoca, öğrencileri düşünerek ozelogrenci İnternet sitesini kurup ders videolarının PDF hallerini burada yayınlıyor. Konu anlatımı dışında MEB Kazanım Testleri, denemeleri, çıkmış soruları gibi çalışmalarla öğrencilerin öğrenmelerini pekiştirerek, her konu için yüzlerce soru çözerek sınava hazırlamaya çalışıyor. Zaman zaman motivasyon videoları çekerek sizlere her türden yardımcı olmaya çalışıyor.

HOCALARA GELDİK
Sohbet şeklinde bir anlatım tarzını benimsemiş olan bu kanalda kendinizi eğlenerek ders öğrenirken bulacaksınız. Her seviyeye hitap etmeye çalışan bu kanalda hem zor seviye sorular hem de orta ve kolay seviye üzerine çözülmüş sorular bulabilirsiniz. Geometriyi anlamakta zorluk çekiyorsanız bu kanalla birlikte bu sorunu aşabileceğinizi düşünüyorum.

ŞENOL HOCA
Youtube’da en sevilen hocalardan biri olan Şenol hoca temelden aldığı konuları sempatik ve samimi anlatımı ile konuyu anlamanıza yardımcı olacaktır. Öğrencilerin zorlandığı geometrinin derslerini kısa özetlerle ve püf noktalarıyla anlatarak size kolaylaştırmaya çalışmıştır. Konu anlatımı içerisinde soru çözümlerinde yer ver verdiği için mutlaka bu kanalı incelemenizi öneriyorum.

Tavsiye Yazı: Geometri Nasıl Çalışılmalı?

Umarım sizin için yararlı bir liste olmuştur. Elimizden geldiğince güncel ve kaliteli kanallara yer vermeye çalıştık. Bu liste içinde olmayan ve sizin severek izlediğiniz yararlı olarak gördüğünüz kanallar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu