YKS

YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı

aydın üniversitesi
aydın üniversitesi

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS yabancı dil çalışma programı paylaşıyoruz. Biliyorsunuz yeni gelen sistem ile Mart ayında olan YGS sınavı kalktı ve tüm sınavlar Haziran ayında tek bir hafta içerisinde yapılması planlandı. Bunun üzerine öğrenciler artık yeni çalışma programları arayışına girdi. Yaptığımız çalışma programı ile birlikte Haziran ayında sınavlarınıza hazır bir şekilde gireceksiniz. Yabancı dil öğrencileri, ay ay şeklinde aşağıda ki linklere tıklayarak programları indirebilirler.

NOT: Program sadece TYT sınavından oluşmaktadır. İngilizce için özel bir ders çalışma programı yapmak doğru olmaz. Çünkü ders programı için çalışılacak düzgün bir konu bulunmamakta. Mesela ne yapabilirim diyorsanız Grammar eksiğiniz varsa bu konuları bitirmek için uğraşabilirsiniz. Kelime haznenizi genişletmek için film, dizi izleyebilir veya İngilizce kitap okuyabilirsiniz. Bu program üzerinden TYT sınavına çalışabilirsiniz. 

2019 YKS Yabancı Dil Çalışma Programı

TYT Yabancı Dil Çalışma Programı (1.Ay)
TYT Yabancı Dil Çalışma Programı (2.Ay)
TYT Yabancı Dil Çalışma Programı (3.Ay)
TYT Yabancı Dil Çalışma Programı (4.Ay)


Program hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.


6 Yorumlar

  1. Merhaba tek başıma dil bölümüne hazırlanıyorum bu program benim için ne kadar etkili olur bi fikriniz var mı? Ya da İngilizce için ayrıca nasıl bi program hazırlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler:)

    1. Merhaba bende tek başıma hazırlanıyorum. Dil bölümü öğrencisiyim, eğer program vb. kaynak paylaşımı yapmak istersen silafinlandy instagram hesabım.

  2. Yabanci dil calisma programinizda felsefe ve din bilgisi yok onlar yabanci dil icin gereksiz mi acil cevaplarsaniz sevinirim. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu