YKS

2024 YKS (TYT-AYT) Yabancı Dil Çalışma Programı

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS dil çalışma programı paylaşıyoruz. Paylaştığımız çalışma programı ile birlikte sınava daha iyi bir şekilde hazırlanabileceksiniz. dil bölümleri için tercih yapmak isteyen öğrenciler, altta verdiğimiz çalışma programlarını kullanabilirler.

NOT: 5 aylık sözel çalışma programı için “Çalışma Odam” youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalını takip etmeyi unutmayınız.


Yabancı Dil Çalışma Programı

NOT: Dil Çalışma programı üzerinde mutlaka oynamalar yapmalısınız. Mesela bu programa hangi zamanda başladınız bunlar önemli. Eğer sınava uzun bir süre varken başladıysanız programı bölüp daha uzun bir süreye yayabilirsiniz. Bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Bizim size tavsiyemiz oturup 1-2 saat uğraşarak düzenli bir şekilde kendi programınızı yapmanızdır. Altta bulunan videolardan destek alarak kendinize özel programlar hazırlayabilirsiniz.

Dil çalışma programı hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

İlgili Makaleler

8 Yorumlar

  1. Merhaba tek başıma dil bölümüne hazırlanıyorum bu program benim için ne kadar etkili olur bi fikriniz var mı? Ya da İngilizce için ayrıca nasıl bi program hazırlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler:)

    1. Merhaba bende tek başıma hazırlanıyorum. Dil bölümü öğrencisiyim, eğer program vb. kaynak paylaşımı yapmak istersen silafinlandy instagram hesabım.

  2. Yabanci dil calisma programinizda felsefe ve din bilgisi yok onlar yabanci dil icin gereksiz mi acil cevaplarsaniz sevinirim. Tesekkurler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu