YKS

2023 YKS (TYT-AYT) Eşit Ağırlık (TM) Çalışma Programı

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS eşit ağırlık çalışma programı paylaşıyoruz. Yaptığımız çalışma programı ile birlikte sınava daha iyi bir şekilde hazırlanabileceksiniz. eşit ağırlık bölümleri için tercih yapmak isteyen öğrenciler, altta verdiğimiz çalışma programlarını kullanabilirler.

NOT: 5 aylık eşit ağırlık programı için “Çalışma Odam” youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalını takip etmeyi unutmayınız.


Eşit Ağırlık Çalışma Programı

NOT: TM Çalışma programı üzerinde mutlaka oynamalar yapmalısınız. Mesela bu programa hangi zamanda başladınız bunlar önemli. Eğer sınava uzun bir süre varken başladıysanız programı bölüp daha uzun bir süreye yayabilirsiniz. Bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Bizim size tavsiyemiz oturup 1-2 saat uğraşarak düzenli bir şekilde kendi programınızı yapmanızdır. Altta bulunan videolardan destek alarak kendinize özel programlar hazırlayabilirsiniz.

Eşit Ağırlık Çalışma Programı hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

İlgili Makaleler

96 Yorumlar

  1. Selamlar ben 10 sinifim eşit ağırlık seçtim eşit ağırlıklilar matematikte biraz sorlaniyorum kar zarar problemi sayma ve olasılık kümeler polinom ikinci dereceden denklemler dışında TMciler matematikte kaç doğru yapmalı

  2. 2020 de sınava girecekler için yani 11den 12 ye geçerken yazı nasıl değerlendirmeliyim? Eşit ağırlıkçılar için örnek yaz programınız var mı acaba?

  3. Fazla yogun begenmedim her hafta farklı konu nerdeyse ders çalışma alışkanlıgı fazla olmayan ama bir program ile başlamak isteyen birisine ağır bu program

    1. Merhaba,ben de tm öğrencisiyim tyt ortak alandır fizik kimya biyoloji Türkçe temel matematik felsefe din coğrafya tarih olmak üzere 120 soru vardır ve hepsini çözmen gerekir çözebildiniz kadar gerçi hedefinize uygun olarak yapacağınız net sayısını belirleyerek nerden çözmek istediğinize siz karar verebilirsiniz ama mat ve Türkçe önemlidir ayt de ise sosyal 1 diye bölüm vardır bu bölümde tarih edebiyat ve coğrafya testleri bulunur bu tm öğrencileri içindir ayt matematik sayısal ve tm öğrencileri için ortaktır

  4. Ben açıktan sözelci olarak bitirdim liseyi ama istedigim bölüm eşit agırlık üni için hangisine çalışmam gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu