Eşit Ağırlık Çalışma Programı
  • 78.763
  • 15 Ekim 2017
  • 68
  • 156

YKS-TYT Eşit Ağırlık (TM) Çalışma Programı 2018

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS eşit ağırlık çalışma programı paylaşıyoruz. Biliyorsunuz yeni gelen sistem ile Mart ayında olan YGS sınavı kalktı ve tüm sınavlar Haziran ayında tek bir haftasonunda yapılması planlandı.Bunun üzerine öğrenciler artık yeni çalışma programları arayışına girdi. Yaptığımız çalışma programı ile birlikte Haziran ayına hazır bir şekilde gireceksiniz. eşit ağırlıkçı öğrenciler, ay ay şeklinde aşağıda ki linklere tıklayarak programları indirebilirler.

NOT: Bu program üzerinde sadece 11. ve 12.sınıfların konuları bulunmaktadır. 9. ve 10. sınıfının konuları için farklı bir TYT programı hazırladık, onu da aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

2018 YKS Eşit Ağırlık (TM) Çalışma Programı

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2018 (1.Ay)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2018 (2.Ay)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2018 (3.Ay)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2018 (4.Ay)

YKS Konuları ve Soru Dağılımları için Tıklayınız

NOT: Alttaki program üzerinden 4 ay içerisinde Eşit Ağırlık konularını bitirebilirsiniz. Fakat bu programda TYT Fen Bilimleri, TYT Felsefe ve TYT Din Kültür konuları eksiktir. Sizin için bir önemi yoksa alttaki programdan devam etmeyi deneyebilirsiniz. 

NOT: Arkadaşlar ders çalışma programında coğrafya kısmını ygs ve lys diye ayırmak zorunda kaldım, çünkü tek bir şekilde çok uzun liste oluşuyordu. Aklınıza takılan soru olacaktır, alan sınavlarında ygs sorulacak mı diye, fakat müfredat ile ilgili yapılan bir açıklama olmadığından dolayı, tüm lise müfredatı edebiyat-coğrafya sınavında sorulacaktır. 

(Eski Program 15 Ekim)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (1.Ay)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (2.Ay)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (3.Ay)

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (4.Ay)

NOT: Elimizden geldiğince tüm konuları eklemeye çalıştık. Fakat bizim gözümüzden kaçan konular veya küçük fakat soru çıkabilecek konular olabiliyor. Bu yüzden soru bankalarınızdan, konu anlatımlı kitaplarınızdan konu başlıklarına bakarak eksik kalan konularınızı tamamlamalısınız. 

Aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

  • tarihinde yazıldı.
  • 68 yorum yapıldı.
  • 156