YKS

YKS (TYT-AYT) Eşit Ağırlık (TM) Çalışma Programı

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS eşit ağırlık çalışma programı paylaşıyoruz. Biliyorsunuz yeni gelen sistem ile Mart ayında olan YGS sınavı kalktı ve tüm sınavlar Haziran ayında tek bir hafta sonunda yapılması planlandı. Bunun üzerine öğrenciler artık yeni çalışma programları arayışına girdi. Yaptığımız çalışma programı ile birlikte Haziran ayına hazır bir şekilde gireceksiniz. eşit ağırlık bölümleri için tercih yapmak isteyen öğrenciler, ay ay şeklinde aşağıda ki linklere tıklayarak programları indirebilirler.

2019 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı TM

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (1.Ay)
YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (2.Ay)
YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (3.Ay)
YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı (4.Ay)

NOT: Bu program üzerinde sadece 11. ve 12.sınıfların konuları bulunmaktadır. 9. ve 10. sınıfının konuları için farklı bir TYT programı hazırladık, onu da aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

NOT: Elimizden geldiğince tüm konuları eklemeye çalıştık. Fakat bizim gözümüzden kaçan konular veya küçük fakat soru çıkabilecek konular olabiliyor. Bu yüzden soru bankalarınızdan, konu anlatımlı kitaplarınızdan konu başlıklarına bakarak eksik kalan konularınızı tamamlamalısınız. YKS Çalışma programı TM için mutlaka üzerinde oynamalar  yapmalısınız. Mesela bu programa hangi zamanda başladınız bunlar önemli. Eğer sınava uzun bir süre varken başladıysanız programı bölüp daha uzun bir süreye yayabilirsiniz. Bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Eşit Ağırlık Çalışma Programı hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


96 Yorumlar

  1. Selamlar ben 10 sinifim eşit ağırlık seçtim eşit ağırlıklilar matematikte biraz sorlaniyorum kar zarar problemi sayma ve olasılık kümeler polinom ikinci dereceden denklemler dışında TMciler matematikte kaç doğru yapmalı

  2. 2020 de sınava girecekler için yani 11den 12 ye geçerken yazı nasıl değerlendirmeliyim? Eşit ağırlıkçılar için örnek yaz programınız var mı acaba?

  3. Fazla yogun begenmedim her hafta farklı konu nerdeyse ders çalışma alışkanlıgı fazla olmayan ama bir program ile başlamak isteyen birisine ağır bu program

    1. Merhaba,ben de tm öğrencisiyim tyt ortak alandır fizik kimya biyoloji Türkçe temel matematik felsefe din coğrafya tarih olmak üzere 120 soru vardır ve hepsini çözmen gerekir çözebildiniz kadar gerçi hedefinize uygun olarak yapacağınız net sayısını belirleyerek nerden çözmek istediğinize siz karar verebilirsiniz ama mat ve Türkçe önemlidir ayt de ise sosyal 1 diye bölüm vardır bu bölümde tarih edebiyat ve coğrafya testleri bulunur bu tm öğrencileri içindir ayt matematik sayısal ve tm öğrencileri için ortaktır

  4. Ben açıktan sözelci olarak bitirdim liseyi ama istedigim bölüm eşit agırlık üni için hangisine çalışmam gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu