YKS

2023 YKS (TYT-AYT) Sayısal (MF) Çalışma Programı


Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS sayısal çalışma programı paylaşıyoruz. Paylaştığımız çalışma programı ile birlikte sınava daha iyi bir şekilde hazırlanabileceksiniz. sayısal bölümleri için tercih yapmak isteyen öğrenciler, altta verdiğimiz çalışma programlarını kullanabilirler.

NOT: 5 aylık sayısal çalışma programı için “Çalışma Odam” youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalını takip etmeyi unutmayınız.


Sayısal Çalışma Programı

NOT: MF Çalışma programı üzerinde mutlaka oynamalar yapmalısınız. Mesela bu programa hangi zamanda başladınız bunlar önemli. Eğer sınava uzun bir süre varken başladıysanız programı bölüp daha uzun bir süreye yayabilirsiniz. Bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Bizim size tavsiyemiz oturup 1-2 saat uğraşarak düzenli bir şekilde kendi programınızı yapmanızdır. Altta bulunan videolardan destek alarak kendinize özel programlar hazırlayabilirsiniz.Sayısal çalışma programı hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

İlgili Makaleler

94 Yorumlar

  1. İyi günler, 2018 MTAL-İnşaat Bölümü mezunuyum. İnternet üzerinden ders veren bir paket satın aldım. Beklediğim gibi etkili çıkmadı, masal anlatıyormuş gibi geldi ve sıkıldım. Yaklaşık olarak 1,5-2 ay ders çalışamadım. Şimdi de sınava 44 gün kaldı. Nasıl çalışmalıyım, ne yaparsam motivasyonum geriye gelir de arayı kapatırım diye düşünüyorum ama bir şey bulamadım. Fikir verirseniz sevinirim.

  2. Merhabalar. Ben 12. sınıf tm öğrencisiyim. Şimdiye kadar fazla bir çalışmam olmadı ve şimdiden mezuna kalmaya karar verdim.( sınava 3 ay kalaya kadar :/ ). Ve gönlümden geçen hep mf bölümleri olmuştu aslında ama yönlendiren olmadığı için mfde gözümü korkuttu ve tm seçtim . Ama bu sene mezuna kalıp 2020 de Tm olmama rağmen Mf hazırlanmayı düşünüyorum. Çünkü tmde ilgimi çeken 1 2 bölüm anca var yani. Sizin hazırlamış olduğunuz bu 4 aylık programlar ile 1 sene boyunca rahat hazırlanabilir miyim? Sayısal derslerin konuları hakkında fazla bi fikrim olmadığı ve sıfırdan başladığımı düşünerek. Şimdiden teşekkür ederim. 🙂

  3. Hocam yeniden çalışmaya başlıyacağım 2 aydır ders çalışmıyordum pes ettim 2 aydan önce de Tyt calistim simdi tekrar başlasam Tyt ayt bitirebilirmiyim?

  4. Ben 11.sınıfım tyt ye nasil çalışacağım ne ara çalışacağım çünkü benim kendi derslerimde var. Sayisaliciyim da o yüzden.

  5. Hocam temel 0 fakat mf-3 hazırlanmak istiyorum.meslek lisesi çıkışlı biriyim mecburi sebeplerden uzun zaman sonra sınava hazırlanabiliyorum.yalnız nasıl hatırlarım bilgilerimi ve hangi konulara ağırlık vermeli? hangi dersten ve konudan başlamalıyım… Bu durumda bana örnek çalışma planı hazırlar mısınız kafam çok karışık? Kaynak kitap video tavsiyeleriniz varsa benim için cok daha iyi olur….. Şimdiden çok teşekkürler….

  6. Şimdi 11. sınıfa geçtim bu programlar bana uygun mu ve de sadece tyt programı yok mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu