YKS

YKS (TYT-AYT) Sözel (TS) Çalışma Programı

aydın üniversitesi
aydın üniversitesi

Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS sözel çalışma programı paylaşıyoruz. Biliyorsunuz yeni gelen sistem ile Mart ayında olan YGS sınavı kalktı ve tüm sınavlar Haziran ayında tek bir hafta içerisinde yapılması planlandı.Bunun üzerine öğrenciler artık yeni çalışma programları arayışına girdi. Yaptığımız çalışma programı ile birlikte Haziran ayında sınavlarınıza hazır bir şekilde gireceksiniz. Sözel öğrenciler, ay ay şeklinde aşağıda ki linklere tıklayarak programları indirebilirler.

NOT: Coğrafya kısmı çok yoğun olduğundan dolayı 2 liste oluşturulmuştur.

2019 YKS Sözel Çalışma Programı TS

YKS Sözel Çalışma Programı (1.Ay)
YKS Sözel Çalışma Programı (2.Ay)
YKS Sözel Çalışma Programı (3.Ay)
YKS Sözel Çalışma Programı (4.Ay)


NOT: Elimizden geldiğince tüm konuları eklemeye çalıştık. Fakat bizim gözümüzden kaçan konular veya küçük fakat soru çıkabilecek konular olabiliyor. Bu yüzden soru bankalarınızdan, konu anlatımlı kitaplarınızdan konu başlıklarına bakarak eksik kalan konularınızı tamamlamalısınız. YKS Çalışma programı TS için mutlaka üzerinde oynamalar  yapmalısınız. Mesela bu programa hangi zamanda başladınız bunlar önemli. Eğer sınava uzun bir süre varken başladıysanız programı bölüp daha uzun bir süreye yayabilirsiniz. Bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Sözel çalışma programı hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.


65 Yorumlar

  1. İlahiyat istiyorm obp ortalamam 69,55 ki bu da 347,750 oluyor sizce ilahiyatta kazanmam için kaç net gerekir

  2. meraba ben eşit ağırlıktayım ama sözel bölümü istiyorum okulumda açılmadı sınavda ayt de sözel çözersem sözel üniversitesi kazanabilirmiyim olurmu?

  3. Son 3 ayda sözele geçsem yapabilirmiyim bana yardımcı olun sadece coğrafya ve edebiyata biraz ağırlık vermem lazım sizce ne yapmalıyım

  4. Benim istediğim bölüm büro yöneyimi ve yönetici asistanlığı 2 yııllık acaba bu programla bu bölümü kazanabilirmiyim ?

  5. Sözel bölüm için matematikten kaç soru yapmam lazım ve 340 puan için matematiğe de ağırlık vermem gerekiyor mu 340 puan sadce sözel çözsem gelir mi

  6. 2019 tayfayım. Bu sene inş sınava giricem. TMyim ama istediğim bölümden dolayı aytye tsden giricem. çalışmaya geç kaldım. 5 ay kaldı bu 4 aylık programı uygalsam geri kalan 1 ay eksiklerimi tamamlamaya yeter mi ? Lütfen yardım beni yönlendirebilicek kimsem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu