YKS

2023 YKS (TYT-AYT) Sözel (TS) Çalışma Programı


Hepinize merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda sizlere özel TYT ve YKS sözel çalışma programı paylaşıyoruz. Paylaştığımız çalışma programı ile birlikte sınava daha iyi bir şekilde hazırlanabileceksiniz. sözel bölümleri için tercih yapmak isteyen öğrenciler, altta verdiğimiz çalışma programlarını kullanabilirler.

NOT: 5 aylık sözel çalışma programı için “Çalışma Odam” youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalını takip etmeyi unutmayınız.


Sözel Çalışma Programı

NOT: TS Çalışma programı üzerinde mutlaka oynamalar yapmalısınız. Mesela bu programa hangi zamanda başladınız bunlar önemli. Eğer sınava uzun bir süre varken başladıysanız programı bölüp daha uzun bir süreye yayabilirsiniz. Bunlara mutlaka dikkat etmelisiniz. Bizim size tavsiyemiz oturup 1-2 saat uğraşarak düzenli bir şekilde kendi programınızı yapmanızdır. Altta bulunan videolardan destek alarak kendinize özel programlar hazırlayabilirsiniz.Sözel çalışma programı hakkında aklınıza takılan sorular veya bizlere tavsiye ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

İlgili Makaleler

65 Yorumlar

  1. İlahiyat istiyorm obp ortalamam 69,55 ki bu da 347,750 oluyor sizce ilahiyatta kazanmam için kaç net gerekir

  2. meraba ben eşit ağırlıktayım ama sözel bölümü istiyorum okulumda açılmadı sınavda ayt de sözel çözersem sözel üniversitesi kazanabilirmiyim olurmu?

  3. Son 3 ayda sözele geçsem yapabilirmiyim bana yardımcı olun sadece coğrafya ve edebiyata biraz ağırlık vermem lazım sizce ne yapmalıyım

  4. Benim istediğim bölüm büro yöneyimi ve yönetici asistanlığı 2 yııllık acaba bu programla bu bölümü kazanabilirmiyim ?

  5. Sözel bölüm için matematikten kaç soru yapmam lazım ve 340 puan için matematiğe de ağırlık vermem gerekiyor mu 340 puan sadce sözel çözsem gelir mi

  6. 2019 tayfayım. Bu sene inş sınava giricem. TMyim ama istediğim bölümden dolayı aytye tsden giricem. çalışmaya geç kaldım. 5 ay kaldı bu 4 aylık programı uygalsam geri kalan 1 ay eksiklerimi tamamlamaya yeter mi ? Lütfen yardım beni yönlendirebilicek kimsem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu