Kaynak Tavsiyeleri

Tarih Youtube Kanal Önerileri

Merhaba, bu yazımızda sizler için tarih dersi için Youtube üzerinde bulunan konu anlatım ve sor çözümü yapan kanalları incelemeye çalıştık. En çok izlenen kanaldan, daha yeni yeni kendini tanıtmaya çalışan kanala kadar inceleme yapmaya çalıştık. Hangileri konuları tam olarak anlatmış, ses, görüntü kalitesi, anlatım şekli ve kanallar için gelen geri dönüşler üzerine güzel bir liste yaptık diyebilirim. Hadi hiç vakit kaybetmeden tarih youtube kanal önerilerine geçelim.

Tavsiye Yazı: Sözel Derslere Nasıl Çalışılmalı?

Tarih Youtube Kanal Önerileri ve İnternet Siteleri

BURAK ÜNSUR
Yeni video çekimleri yapan konu üzerinde yorum yapılarak ezber yerine mantığı kavratmaya çalışan kanaldır. Fazla detaya girmeden Burak hocanın eğlenceli konu anlatımıyla tarihi seveceğiniz kanalda şuan için sadece konu anlatımları var ancak soru çözümü olmasa da tarih için önerebileceğimiz en iyi kanal olan Burak Ünsur’u incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

OK TARİH
Yaptığı özet geç ve son çare videoları ile size sınava kadar çıkabilecek sorular üzerine bilgiler vermekte. Bunun yanında yaptığı espriler ve hikaye şeklinde anlatımı ile sıkılmadan izleyeceğinizi düşünüyorum. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

 

HOCALARA GELDİK
Uzun bir süredir bu işin içerisinde olan profesyonel hocalarla öğrencileri üniversiteye hazırlamaya çalışan kanal oldukça keyifli videoları sayesinde sıkılmadan konuyu öğrenmiş oluyorsunuz. Detaylı konu anlatımlarından sonra çözümü yapıldığı için konuyu pekiştirerek öğrenmiş olacaksınız.Kaliteli bir kanal olan incelemeniz tavsiye ediyorum.

Tarih dersi için Youtube üzerinde pek kanal yok, fakat biz elimizden geldiğince hepsini incelemeye çalıştık ve sizler için tavsiye ettiğimiz kanallar bunlar. Umarım sizler için yararlı olur. Sizlerin tavsiye ettiği kanallar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 🙂

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir