KPSS TestleriTarih Testleri

KPSS Tarih Deneme Sınavı Çöz

Hepinize merhaba sevgili arkadaşlar, Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için KPSS tarih Deneme Sınavı hazırladık. Deneme içerisinde toplam 20 tane tarih sorusu bulunmaktadır. Mutlaka sınavı çözdükten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Ayrıca sitemizde bulunan kpss lisans konuları yazımız da okuyabilirsiniz. Sınava başlamadan önce süre tutmayı unutmayınız. 20 adet kpss tarih sorusu seni bekliyor. Haydi Sınava Başla! – www.unirehberi.com ailesi olarak başarılar dileriz. 


KPSS Tarih Deneme Sınavı Çöz (Online)

Başla
Tebrikler - KPSS Tarih Deneme Sınavı Çöz (Online) adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

Sınavı bitirdikten sonra mutlaka bizim için yorum kısmından geri bildirim yapmayı unutmayınız. Sorular nasıldı, kaç doğru yaptınız, hatalı soru var mıydı, deneme seviyesi nasıldı? yorum kısmından bizlere bildirmeyi unutmayınız.

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ
11'li TYT Setimiz ile Evde Sınava Hazırlanın SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

13 Yorumlar

  1. sorular güzel fakat bilgi sorusu yok ayriyeten işaretleme yaparken çift tıklama olsun yanlışlıkla işaretleniyor.

  2. 8. Sorunuz hatalı cevap e seçeneği ama e seçeneği olumsuz. Devletin ekonomik yapıya önem vermediği yazılmış. Önem verdiği olacak. Lütfen düzeltiniz.

  3. Soruların tamamı yoruma dayalıydı paragraf soruları gibiydi uğraşmış hazırlamışsınız emeğinize sağlık ama keşke bilgi de sorsaydınız hepsine doğru cevap verdim ama benim için tarih açısından verimli olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir