fbpx
KPSS

KPSS Deneme Önerileri – Çözülmesi Gereken Denemeler

Bu yazımız üzerinde akıllara takılan “Hangi KPSS denemelerini alıp çözmeliyim? KPSS Deneme Önerileri” gibi aklınıza takılan soruları cevaplamaya çalışacağız. Biliyorsunuz eksiklerimizi görebilmek için bol bol deneme çözmemiz gerekiyor. Bu yazımızda  Elimizden geldiğince tavsiye edilen denemelere yer vermeye çalıştık. Hangileri çözümlü hangileri çözümsüz gibi bazı önemli sorulara açıklamalar ile yer verdik.

Aşağıdan Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık dersleri için KPSS deneme önerileri listesini inceleyerek size en uygun olan denemeleri alabilirsiniz. Şimdiden hepinize başarılar.

Genel Kültür Genel Yetenek KPSS Deneme Önerileri


KPSS GY GK 10 Deneme Çözümlü Beyaz Kalem Yayınları

Yeni başlayan ve motivasyon kazanmak isteyenlerin çözmesi için uygundur. İçerisinde sizi zorlayacak pek zor soru yoktur. Deneme çözümlü olduğu için takıldığınız çözemediğiniz soruların da cevaplarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

KPSS GY GK Süper 5’li Deneme Çözümlü Yediiklim Yayınları

Yediiklim Yayınları KPSS sınavı için orta derece de bir denemedir. Çözümlü olması da sizler için bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde sadece 5 deneme olması sizlerin diğer yayınları da çözmenize imkan sağlamaktadır.

KPSS GYGK 10 Deneme Çözümlü Pegem Akademi Yayınları

Genel olarak orta bir denemedir. Matematik içerisinde sizleri zorlayabilecek tarzda sorular bulunmaktadır. Pek çok sınav adayı tarafından da çözülmektedir.

Yargı Yayınları KPSS GK GY 10 Altın Fasikül Fasikül Çözümlü Deneme Sınavı

Zor diyebileceğimiz denemelerden bir tanesidir. Tüm çalışmalarınızı bitirdikten ve kolay denemeler çözdükten sonra bakabilirsiniz. Bu denemeyi en sona bırakmalısınız. 

Sizin için çok yararı olacağını düşündüğümüz bir liste oluşturduk. Arasından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri alarak çözebilirsiniz. Fakat liste de olmayıp sizin çözdüğünüz  denemeler varsa yorum kısmından deneme hakkında bilgi verebilirsiniz.

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir