KPSS

KPSS Deneme Önerileri – Çözülmesi Gereken Denemeler

Bu yazımız üzerinde akıllara takılan “Hangi KPSS denemelerini alıp çözmeliyim? KPSS Deneme Önerileri” gibi aklınıza takılan soruları cevaplamaya çalışacağız. Biliyorsunuz eksiklerimizi görebilmek için bol bol deneme çözmemiz gerekiyor. Bu yazımızda  Elimizden geldiğince tavsiye edilen denemelere yer vermeye çalıştık. Hangileri çözümlü hangileri çözümsüz gibi bazı önemli sorulara açıklamalar ile yer verdik.

Aşağıdan Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık dersleri için KPSS deneme önerileri listesini inceleyerek size en uygun olan denemeleri alabilirsiniz. Şimdiden hepinize başarılar.

Genel Kültür Genel Yetenek KPSS Deneme Önerileri

KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü 10 Deneme – Pegem Yayıncılık
Genel olarak orta bir denemedir. Matematik içerisinde sizleri zorlayabilecek tarzda sorular bulunmaktadır. Pek çok sınav adayı tarafından da çözülmektedir. Çözümlü olması da yapamadığınız soruları öğrenmeniz açısından güzeldir.

KPSS GY GK Süper 5’li Deneme Çözümlü Yediiklim Yayınları
Yediiklim Yayınları KPSS sınavı için orta derece de bir denemedir. Çözümlü olması da sizler için bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde sadece 5 deneme olması sizlerin diğer yayınları da çözmenize imkan sağlamaktadır.

Benim Hocam 2020 KPSS Matematik Tamamı Çözümlü 22 Deneme Sınavı
İçerisinde orta ve zor derecede sorular bulunmakta. Soru tarzı sınava yakın olduğunu söylüyorlar. Çözümlü olması da ayrı bir avantaj.

Yargı Yayınları KPSS GK GY 10 Altın Fasikül Fasikül Çözümlü Deneme Sınavı
Zor diyebileceğimiz denemelerden bir tanesidir. Tüm çalışmalarınızı bitirdikten ve kolay denemeler çözdükten sonra bakabilirsiniz. Bu denemeyi en sona bırakmalısınız. 

Sizin için çok yararı olacağını düşündüğümüz bir liste oluşturduk. Arasından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri alarak çözebilirsiniz. Fakat liste de olmayıp sizin çözdüğünüz  denemeler varsa yorum kısmından deneme hakkında bilgi verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu