8.SınıfTürkçe Testleri

8. Sınıf Türkçe Sözcükte Anlam Testleri

Üniversite Rehberi ekibi olarak sizler için 8. sınıflara özel Türkçe Sözcükte Anlam Test Çöz başlığı altında sorular hazırladık. Testte toplam 14 Adet 8. Sınıf Sözcükte Anlam sorusu bulunmakta. Sınava başlamadan önce mutlaka süre tutmayı unutmayınız. Haydi Sınava Başla!


8.Sınıf Sözcükte Anlam Test Çöz (Online)

Başla
Tebrikler - 8.Sınıf Sözcükte Anlam Test Çöz (Online) adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
11121314Son
Geri dön

Sınavı bitirdikten sonra mutlaka bizim için yorum kısmından geri bildirim yapmayı unutmayınız. Sorular nasıldı, kaç doğru yaptınız, hatalı soru var mıydı, test seviyesi nasıldı? yorum kısmından bizlere bildirmeyi unutmayınız.


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


Üniversite Öğrencileri!
Özel Yurtlar ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ


6 Yorumlar

  1. Harika bir testti ama soruları ne yazık ki beceri temelli değil ama yinede harika ben full yaptım inşallah herkes full yapar hem lgs de hem tüm testlerde.
    Başarılar 🙂

  2. Güzel bir test idi. 2 yanlışım 1 de boşum var. Verim aldığımı düşünüyorum bu testten.

  3. Bence güzel bir site zaten abone de oldum da h yeni 8. Sınıfa geçtim bu bir 8. Sınıf soruları olmasına rağmen çok kolay sorular di 2 yanlışım çıktı eger bir 8. Sınıf öğrencisi olsaydım full cekerdim yani kısacası kolaydı zaten üyede oldum iyi di ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu