LGS

LGS Kaç Gün Kaldı? – LGS 2019 Geri Sayım

Liseye Geçiş Sistemi Sınavına Kaç Gün Kaldı? LGS Tarihi Nedir? LGS Ne Zaman? LGS Kaç Gün Kaldı? gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. LGS Geri Sayım ile sınava kaç gün kalmış öğrenebilirsiniz.

Biliyorsunuz TEOG sınavının kaldırılmasının ardından yerine gelen İsteğe Bağlı yapılacak olan LGS sınavı açıklandı. MEB tarafından yapılan bir açıklamaya göre 2019 LGS sınavı 1 Haziran 2019 tarihinde yapılacak. Ve bu sınav Haziran ayının sonunda açıklanacaktır. Aşağıdan ise Liseye Geçiş Sistemi Sınavına Kaç Gün Kaldı? öğrenebilirsiniz. 

2019 LGS Kaç Gün Kaldı? Geri Sayım

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için Tıklayınız
üniversite hazırlık kitapları
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için Tıklayınız
üniversite hazırlık kitapları
Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorumlar

  1. ben en zor sbsye girdim ve en iyi fen lisesini kazandım(ankara fen) ve mezun oldum .tabi kardeşim çok mal olduğu için sınavın ne kadar zor olabileceğinden haberi yok çalışmıyor . Keşke çalışsa offffffff

  2. ben de liseye bir an önce geçmek istiyorum okulumdan sınıfımdan arkadaşlarımdan bıktım artık. sınav günü herkes için hayırlısı olsun…

  3. 44 gün kaldı 🙁 umarım buraya geldiğimde sınav bitmiş olur, artık liseye geçmek istiyorum.Bizim sınıftakiler o kadar ikiyüzlü ki bıktım onlardan.Umarım çabuk geçer.Herşey herkesin gönlünce olsun arkadaşlar:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir