Merhabalarr. Öyle çok biyografi gibi olmayacak ama bir şeyler yazmam gerekiyor. 2016 yılı lise mezunuyum. İstediğim bölümü mezun olduğum yıl kazanamadığım için 1 sene mezuna kalmayı tercih ettim. Instagram'da kafa dağıtma amaçlı bir blog hesabı açtım(instagram: elifliblog). Sınavzedenin halinden sınavzede anlar dedim ve işte buradayım. Yeri gelecek duygularınıza tercüman olacağım yeri gelecek ufak tefek motivasyon yazılarıyla hayallerinize doğru giden yolda size destek olacağım. Gelecek için pek bir düşüncem yok ama tahmin ettiğim tek şey; çok eğleneceğiz. Takipte kalın ??

Merhabalar ben Alperen Şentürk..Karabük Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi mezunuyum.Şuan Üsküdar Üniversitesi Dil ve konuşma terapisi 1. sınıf öğrencisiyim.Sınav süresi boyunca sizlere her konuda yardımcı olmak için buradayım.Unutmayın “Her yeni gün yepyeni umutları beraberinde getirir”

İsmim Ahmet Yaşar Soyadım Erciyes. Öğrenim hayatımı şöyle anlatayım, Niğde' de Barbaros İlköğretim Okulunda okudum ve birincilikle okulumu bitirdim. SBS de Bor Fen Lisesini kazandım. Bor Fen Lisesini de birincilikle bitirdim ve şu an hala Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Basketbol özel ilgi alanımdır. 192 cm boya sahibim. Fakültemden mezun olduktan sonra Kardiyovasküler Cerrahi bölümünü seçmeyi düşünüyorum ve size yardım için buradayım.