Tanıtım Yazısı

Profesyonel Eğitim Kursları

Hayallere giden yolda tek anahtar he zaman başarıdır. Başarılı olabilmeniz ve hayallerinize kavuşmanız olarak her daim sizlerin yanında hizmet vermekteyiz. DGS sınavı bilindiği üzere çok yönlü ve öğrencileri korkutan bir sınav olmasının yanı sıra artık bu sınavdan korkmaya gerek yok. Çünkü İstanbul uzman kariyer sizleri başarıya götürecektir. Öğrencilerimizin başarılarını ve aldığımız geri bildirimleri inceleyerek eğitim kurumumuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle ales kursu ve dgs kursu alanında hizmet veren kurumumuz hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

DGS Açılımı Nedir? Nasıl Bir Sınavdır?

DGS, açılımı dikey geçiş sınavı olan bir sınavdır. Bu sınava 2 senelik meslek yüksekokulu ve önlisans mezunu öğrenciler girebilmektedir. Lisans tamamlama olarak bilinen bu sistemde öğrenciler DGS sınavı kazandıkları takdirde 4 senelik bir fakülte programına yerleşebilmektedir.

2 senelik önlisans bölümümün atamaları sıkıntılı olduğu için öğrenciler sıklıkla lisans tamamla durumuna yönelmektedir. Böylece öğrencilere kariyer imkanı doğmaktadır. Bu sınavda birçok öğrenci başarılı olarak kariyer basamaklarını tek tek tırmanmaktadır. Bazı öğrenciler ise umutsuz bir şekilde sınavdan çıkmaktadırlar. Sizde kazananlardan olmak istiyorsanız DGS kursu ile kariyer yapmaya hazırlanmalısınız.DGS Sınav İçeriği Nelerdir?

DGS sınavında bilindiği üzere 60 sayısal ve 60 sözel olmak üzere toplamda 120 soru öğrencilere yöneltilmektedir. Hedefinize ulaşmanız için bu sorulardan birçoğuna doğru cevap vermek zorundasınız. Bizler DGS kursları sayesinde öğrencileri bu zorlu sınava hazırlamaktayız. Sanıldığının aksine DGS kursları öğrencilere çok fazla şey katmaktadır. Bakıldığında DGS kursu alan ve düzenli çalışma ile tekrar sistemi olan öğrencilerin neredeyse tamamı bu sınavı başarı ile geçmiştir.

Profesyonel Kadro Ve Disiplinli Çalışma ve Diğer Eğitim kursları

​​​​​​​Öğrencilerin başarı merdivenlerinde kolaylık çıkabilmesi için uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman sayısal öğretmenlerimiz öğrencileri sayısal sorularına hazırlarken, yine alanında uzman sözel öğretmenlerimiz öğrencileri sözel sınavlara hazırlamaktadır.Alanında uzman olan kişilerin öğrencilere daha fazla bilgi aktarımı yapabildikleri de göz ardı edilmemelidir. Bunun yanı sıra hazırlık kursu dışında konu tekrarı ve soru çözüm etütleri ile de öğrencilerin çalışması desteklenmektedir. Aynı zamanda oldukça disiplinli bir kurum olarak düzenli saatler içerisinde eğitim hizmetini kusursuz olarak siz değerli öğrencilere sunmaktayız. Tüm bu imkanlar dahilinde DGS sınavında başarılı olamayacak öğrenci muhtemelen yoktur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra devlet kurumlarına atanmak isteyenler KPSS sınavına girmek zorundadır. Bu sınava hazırlanmak ise özel bir çalışma düzeni gerektirir. Aynı zamanda bu süreçte tamamen geleceğinize ve meslek edinmeye odaklanmanız gerekir. Bu yüzden eğitim kurumumuz KPSS kursu alanında hizmet vermektedir. Sizleri bir yandan bu zorlu sınava hazırlarken bir yandan motivasyonunuzu arttırır ve kendinize olan güveninizi kazanmanızda yardımcı olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu