Tanıtım Yazısı

Özel Ders Alanı ile 250+ Kategori de Ders Almak ve Ders Vermek Mümkün!

Günümüzde özel derslerin artık bir ihtiyaç haline geldiği bilinmektedir. Son yaşanan gelişmelerle yüz yüze eğitim kadar, online ders‘lerinde popüler haline geldiği görünmektedir. Yeni bir dil öğrenmek isteyen kişiler, sınavlara hazırlık sürecinde destek almak isteyen öğrenciler, okul derslerine takviye almak isteyen öğrenciler, yeni bir müzik aleti çalmayı öğrenmek isteyenler, yeni bir spor dalında başarılı olmak isteyen kişiler, eğitimlerine devam etmek için korona salgını sebebiyle online derslere yönelmiştir. Özel Ders Alanı verilerine göre korona salgınından sonra online derslere olan ilginin %75 oranda artığı görünmektedir.  Birçok yaş grubunda oldukça verimli sonuçların alındığı online dersler sayesinde eğitim her zaman devam etmiştir.

ozeldersalani.com Türkiye geneli tüm branşlarda özel ders almak isteyen kişilerle ders veren eğitmenleri doğrudan bir araya getiren pazar yeri projesidir. Yabancı dillerden spor dallarına, okul derslerinden sınavlara hazırlık desteğine, okul öncesinden üniversite derslerine takviyeye, müzik dallarında spor dallarına kadar 250+kategoride özel ders vermek ve özel ders almak mümkündür. İster yüz yüze ister online eğitimlerin yer aldığı Özel Ders Alanı’nda ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni dakikalar içerisinde keşfedebilirsiniz. Yüz yüze ders almak isteyenler için gelişmiş arama motoru sayesinde konumunuza en yakın öğretmene ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz derse ait sayfada kısa bir gezinti yapıp eğitmenlerle ilgili;

 • Tecrübe
 • Dersleri nasıl işlediği
 • Tanıtım videosu
 • Önceden ders verdiği kişilerin yorumları
 • Referansları
 • Ders verdiği konumlar ve ders vermek şekilleri

vb. gibi birçok bilgiye detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Birçok bilgiye göre karşılaştırma yapıp aradığınız öğretmeni dakikalar içerisinde keşfedebilirsiniz. Öğretmene ders talebinizi tamamen ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. En kısa sürede ilgili öğretmen sizinle iletişime geçecektir. Aynı zamanda eğer alternatif oluşturmak istiyorsanız sistem üzerinde yine ücretsiz bir şekilde genel ders talebi oluşturabilir ve talebinize en uygun öğretmenlerin dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Sistem üzerindeki yapay zeka sayesinde oluşturmuş olduğunuz talebinize en uygun öğretmenleri size tavsiye olarak panelinizde göstermektedir. Ücretsiz olarak kayıt olup bu ve buna benzer birçok ihtiyacınızı kısa bir süre içerisinde çözümleyebilirsiniz.Ozeldersalani.com üzerinde ders vermek için kayıt oluşturan eğitmen sayısının 30 bini geçtiği görünmektedir. Neredeyse Türkiye’nin tüm il ve ilçelerde birçok branşta öğretmenler, hem yüz yüze hem online olarak ders vermek için eğitimci profili oluşturmaktadır. Kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğiniz, çalışmalarınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz, uzman olduğunuz alanları ve ders ücretlerinizi belirleyebileceğiniz, ders verdiğiniz konumları belirleyebileceğiniz öğretmen profili oluşturmak tamamen ücretsizdir. Sistem üzerinde profil oluşturduktan sonra profilinizin ön planda listelenmesi, ders talepleri ile iletişime geçmek vb. gibi özelliklerini kullanmak için Premium paketlerden birisini kullanmanız gerekmektedir. Neredeyse bir öğretmenin 2 3 saatlik ders ücretine denk gelen Premium pakete oldukça uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Özel Ders Alanı’nda her ay binlerce kişi aradığını öğretmeni bulmak için başvuru yapıyor. Binlerce öğretmen, birçok öğrenciyle online veya yüz yüze dersler yapıyor. Eğer sizde uzman olduğunuz alanda özel ders verip ek kazanç elde etmek istiyorsanız ozeldersalani.com’dan eğitimci profili oluşturabilirsiniz.

Özel Ders Alanında Kimler Ders Verebilir?250+ kategorinin mevcut olduğu sistemde, uzman olduğu alanda ders vermek isteyen herkes eğitimci profili oluşturabilir. Öğretmenler, yeni mezun olmuş öğretmen adayları, üniversite öğrencileri, akademisyenler, müzisyenler, sporcular, yabancı dillerde uzmanlaşmış kişiler, mühendisler, teknoloji eğitmenleri vb. gibi birçok alanda ders vermek mümkündür.

En Çok Ders Talebinin Olduğu Kategoriler Hangileridir?

Dönemsel olarak kategoriye göre talep oranlarında değişik olmaktadır. Genel olarak taleplerin yoğun olduğu ilk 10 alan;

 1. Matematik
 2. İngilizce
 3. Okuma yazma
 4. İlkokul derslerine takviye
 5. Almanca
 6. Piyano
 7. Fizik
 8. Yazılım
 9. Fen bilgisi
 10. İstatistik, iktisat, hukuk, muhasebe ve finans gibi üniversite dersleri olarak görünmektedir.

Eylül ekim gibi okulların başladığı dönemlerde okuma yazma, okul öncesi gibi derslere olan ilgi çok olurken, TYT, AYT, LGS’ye sınavların yaklaştığı dönemlerde matematik, fizik, kimya, Türkçe, fen bilgisi, İngilizce  gibi okul derslerinin talep oranları yoğun olmaktadır. Yaz aylarında yabancı diller, spor dalları, müzik aleti çalma üzerine olan ders alanlarına olan ilgi artmaktadır.Özel Ders Almak İçin Öğretmen Araştırması Yapan Kişilere Neleri Tavsiye Edersiniz?

Öncelik olarak alanında uzman bir öğretmenle çalışma yapmaları oldukça önemlidir. Bir öğretmenin profilinde yer alan; tanıtım videosu, tecrübeleri, saatlik ders ücreti, referansları, daha önceleri çalışma yaptıkları kişilerin ilgili öğretmen hakkındaki yorumlarını inceleyip ihtiyaçlarına yönelik, alanında uzman öğretmeni bulabilirsiniz.

ozeldersalani.com şuan Türkiye’de ders veren kişilerle ders almak isteyen kişileri doğrudan bir araya getiren portallar arasında en iyilerinden birisi olduğu görünmektedir. Yakın bir zamanda yurt dışına açılıp hizmet verdiği alanları geliştirmeyi hedeflediği de görülmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu