Tanıtım Yazısı

Online Deneme Sınavları Şimdi Kunduz’da!

Gerçek sınav için prova yapmak, diğer öğrenciler arasındaki yerini görmek isteyen öğrenciler için en verimli çözüm online deneme sınavları.

Uzaktan eğitim sürecinde, pek çok alanda olduğu gibi eğitim de online ortama taşınıyor. Telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan konu çalışmak, test çözmek, çözülemeyen soruların doğrusunu öğrenmek şimdi çok daha kolay ve pratik. Sınava hazırlık sürecinde bir diğer önemli unsur ise deneme sınavları. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak öğrencileri fiziki olarak bir araya getiren eğitim kurumları geçici olarak kapanmış durumda. Gerçek sınav için prova yapmak, diğer öğrenciler arasındaki yerini görmek isteyen öğrenciler için en verimli çözüm online deneme sınavları.

Kunduz tarafından düzenlenen online deneme sınavları, sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin en büyük yol arkadaşı!

Türkiye geneli yapılan tarama testleri ve online deneme sınavları ile kendini ölçebilir, on binlerce öğrenci arasındaki yerini görebilirsin. Sınava hazırlık sürecinde deneme sınavlarının önemini zaten sen de biliyorsun! Yapabildiğin soruları zaten ileride de yapabilirsin, önemli olan yapamadıklarını öğrenmek veya anlamadığın noktaları tamamlamak. Denemelerde ve tarama testlerinde yapamadığın soruların üzerinden tekrar geçmen faydalı olabilir. Nerede yanlış yaptığını ve anlayıp anlamadığını ölçerek netlerini yükseltme şansını yakalayabilirsin!
Evden katılacağın ücretsiz Türkiye geneli online deneme sınavlarıyla kendini test et, sıralamanı gör, eksiklerini tamamla.

Sınav takvimi:  • Her gün Türkiye Geneli TYT Tarama Testleri
  • 16 Mayıs – TYT Türkiye Geneli Denemesi (Tsunami Yayınlarının katkılarıyla)
  • 17 Mayıs – AYT Türkiye Geneli Denemesi (Tsunami Yayınlarının katkılarıyla)
  • 22 Mayıs – TYT Türkiye Geneli Denemesi (Başarı Teknik Yayınlarının katkılarıyla)
  • 23 Mayıs – AYT Türkiye Geneli Denemesi (Tsunami Yayınlarının katkılarıyla)
  • 30 Mayıs – TYT Türkiye Geneli Denemesi (Başarı Teknik Yayınlarının katkılarıyla)
  • 31 Mayıs – AYT Türkiye Geneli Denemesi (Tsunami Yayınlarının katkılarıyla)

Denemelere katılmak için tek yapman gereken uygulamamızı indirmek.📱 Hemen buraya tıkla: https://getkunduz.app.link/unirehberi günlük tarama testlerine ve deneme sınavlarına katıl!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu