Kaynak Tavsiyeleri

LYS Kimya Deneme Önerileri 2018

Merhaba, bu yazımızda sizler için LYS kimya üzerine çözebileceğiniz piyasada bulunan denemeleri tanıtacağız. En çok satılandan, daha yeni çıkmış olan denemelere kadar inceleme yapmaya çalıştık. Hangileri çözümlü, hangileri açık uçlu sorular içeriyor gibi kriterlere dikkat ettik ve her deneme hakkında kısa kısa açıklamalar da bulunduk.

Aşağıdan LYS kimya deneme önerileri başlığı altında tanıttığımız denemeleri inceleyebilirsiniz.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Kimya Kitap Önerileri

 

LYS Kimya Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Apotemi LYS Kimya Tamamı Çözümlü 15’li Deneme Sınavı

Konularınızı biraz ilerletmeye başladıysanız zamanınız varsa bölüm denemesi çözerek bitirdiğiniz konuların sorularını yapıp yapmadığınızı, hangi konularda eksik olduğunuzu tespit etmeniz daha kolay olacaktır.Orta-zor seviye bir deneme olduğu için kendinizi biraz geliştirdikten sonra çözebileceğiniz bir denemedir. Yapamadığınız sorularda kare kodu okutarak cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu denemeyi çözerek sınava kadar kendinizi geliştirip zor sorular karşısında hız kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Yayın Denizi LYS Kimya Hız ve Renk 12X30 Denemeleri

Kolaydan zora doğru giden denemeleri çözerek hız kazanabilirsiniz. Sınava kadar kendinizi geliştirebileceğiniz bir denemedir. Ancak cevaplarının çözümlü olmaması sebebiyle tercih ederken denemeyi iyi incelemenizi öneririm.

Karekök LYS Kimya 20’li Çözümlü Deneme

Orta-zor seviye bir deneme olduğundan kendinizce uygun seviyeye geldiğinizde çözebileceğiniz bir denemedir. Her seviyeden soru barındırdığı  için kendinizi sınava kadar hızlandırabilirsiniz. Soruların cevapları kitap içerisinde yer aldığı için yanlışlarınızın ve boşlarınızın cevaplarına kolay bir şekilde ulaşacaksınız.

 

Palme LYS Kimya 20’li Deneme Sınavı

Her seviyeden soru içeren  bu deneme ÖSYM tarzına tamamen uygunluk gösteriyor. İçerisinde yer alan açık uçlu sorular ile sınava tam hazırlanmış olacaksınız. Sınavdan önce farklı soru tipleriyle karşılaşarak sınav anında karmaşık bir soru karşılaştığınızda çözmenize yardımcı olacaktır.Çözümleri olmadığından alırken incelemenizi öneriyorum.

 

Okyanus Yayınları LYS Kimya Tamamı Video Çözümlü 20’li Deneme

ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına tamamen uygun her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için sınava kadar hemen hemen  her soru tipiyle karşılaşmış olacaksınız. Soruların cevapları video çözümlü olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Zafer Yayınları LYS Kimya Tamamı Çözümlü 15’li Deneme

Orta zor seviye olan bu denemeyi konularını ilerletmiş olan öğrenciler rahatlıkla çözebilir.Bu denemedeki değişik tarzdaki soruları çözerek sınava kadar algı ve yorum gücünüzü güçlendirmiş olacaksınız.Soruların cevapları çözümlü olduğu için yanlışlarınızın veya boşlarınızın cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Endemik LYS Kimya 15’li Deneme

Her seviye öğrencinin çözebileceği orta bir denemedir. Endemik LYS Kimya denemesini çözerek bilgileriniz güçlendirip hız kazanabilirsiniz.Denemenin cevaplarını İnternet’te çözümlü olması sebebiyle doğru cevaplara kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Sizler için bölüm denemeleri üzerine yardımcı olabilecek güzel bir liste oluşturduğumuzu düşünüyorum. Belki de piyasada bulunan çoğu denemeyi inceledik ve bu listeyi oluşturduk. Arasından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri alarak çözebilirsiniz. Fakat liste de olmayıp sizin çözdüğünüz  denemeler varsa yorum kısmından deneme hakkında bilgi verebilirsiniz.

BUNA DA BAKMALISIN: 2018 LYS Konuları Nelerdir?

 

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir