Kaynak Tavsiyeleri

LYS Fizik Deneme Önerileri 2018

Merhaba, bu yazımızda sizler için LYS fizik üzerine çözebileceğiniz piyasada ki denemeleri tanıtacağız. En çok satılandan, daha yeni yeni piyasada yer edinmeye çalışan denemelere kadar inceleme yapmaya çalıştık. Hangileri çözümlü, hangileri açık uçlu sorular içeriyor gibi kriterlere dikkat ettik ve her deneme hakkında kısa kısa açıklamalar da bulunduk.

Aşağıdan LYS fizik deneme önerileri başlığı altında tanıttığımız denemeleri inceleyebilirsiniz.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Fizik Kitap Önerileri

 

LYS Fizik Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Apotemi LYS Fizik Tamamı Çözümlü 15’li Deneme Sınavı

Konularınızı biraz ilerletmeye başladıysanız ve zamanınız varsa, bölüm denemesi çözerek bitirdiğiniz konuların sorularını yapıp yapmadığınızı, hangi konularda eksik olduğunuzu tespit etmeniz daha kolay olacaktır. Orta-zor seviye bir deneme olduğu için kendinizi biraz geliştirdikten sonra çözebileceğiniz bir denemedir. Yapamadığınız sorularda kare kodu okutarak cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu denemeyi çözerek sınava kadar kendinizi geliştirip zor sorular karşısında hız kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Yayın Denizi LYS Fizik Hız ve Renk 12×30 Denemeleri

Her seviye öğrencinin kullanabileceği bu deneme başlangıç için idealdir. Kolaydan zora doğru giden tekniğiyle kendinizi test edebileceğiniz bu deneme ile eksik konularınızı belirleyip bu yönde kendinizi geliştirebilirsiniz. Çözümleri olmadığından bu denemeyi alırken incelemenizi tavsiye ediyorum.

Palme LYS Fizik 20’li Deneme Sınavı

Palme yayınları yılların verdiği tecrübeli bir kaynaktır. Özellikle fen alanında oldukça kaliteli ve güzeldir. Her seviye öğrencinin rahatlıkla çözebileceği bu deneme kolay orta seviye olduğu için konu eksiklerinizi tespit etmede size yardımcı olacaktır. Ayrıca içerisindeki açık uçlu sorular ile sınava eksiksiz hazırlanmış olacaksınız. Zamanının varsa önerdiğimiz fizik denemelerinden en az iki tanesini (kolay-zor) çözerek istediğiniz netlere ulaşmanız imkansız olmayacaktır.

 

Okyanus Yayınları LYS Fizik Tamamı Video Çözümlü 20’li Deneme

ÖSYM’nin yeni nesil sorularına yeterince yer veren ve içerisinde açık uçlu soruların yer aldığı kaliteli bir denemedir. İlk 5 deneme çok kolay-normal sorulardan oluşurken, geriye kalan denemeler biraz daha zorlaşarak ÖSYM ayarına getirilmeye çalışılmıştır. Bu yüzden LYS konularınızı büyük ölçüde bitirdiğinizde bu denemeyi çözmenizi öneriyorum. Ayrıca soruların cevapları çözümlü olduğu için yanlışlarınızın ve yapamadığınız soruların cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Karekök LYS Fizik 20’li Çözümlü Deneme

Orta zor seviye olan denemeyi konularınızı ilerletirken çözmeye başlayabilirsiniz. Böylece eksiklerinizi tespit ederek sınava kadar kaliteli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. Soruların cevapları kitap içerisinde yer aldığı için yanlışlarınızın veya yapamadığınız soruların cevaplarına zaman kaybetmeden ulaşabileceksiniz.

 

Nihat Bilgin LYS Fizik 20’li Deneme Sınavı

İçerisinde fazla sayıda fizik denemesi içerdiğinden sınava kadar değişik tarzda soru görmenizi sağlayacaktır. Bu denemeyi çözerek düşünce ve işlem yönünde bir ilerleme sağlayabilirsiniz. Sınavdan önce çözülebilecek kaliteli bir bölüm denemesidir.

[irp posts=”2483″ name=”LYS Matematik Deneme Önerileri 2018″]

Zafer Yayınları LYS Fizik Tamamı Çözümlü 15’li Deneme

Orta-zor seviye olan bu denemeyi konularını ilerletmiş olan öğrenciler rahatlıkla çözebilir. Soruların cevapları çözümlü olduğu için yanlışlarınızın veya boşlarınızın cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Endemik Yayınları LYS Fizik 15’li Deneme

Orta seviye bir deneme olduğundan eğer seviyenize fazla güvenmiyorsanız konularınızı biraz daha ilerlettikten sonra çözebileceğiniz bir denemedir. Denemenin cevaplarını İnternet’te çözümlü olması sebebiyle doğru cevaplara kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Bu listede ki denemelerin size çok yararı olacağını düşünüyorum. Belki de piyasada bulunan çoğu denemeyi inceledik. Arasından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri alarak çözebilirsiniz. Fakat liste de olmayıp sizin çözdüğünüz  denemeler varsa yorum kısmından deneme hakkında bilgi verebilirsiniz.

 

BUNA DA BAKMALISIN: 2018 LYS Konuları Nelerdir?

 

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir