Kaynak Tavsiyeleri

LYS Biyoloji Deneme Önerileri 2018

Merhaba, bu yazımızda sizler için LYS biyoloji üzerine çözebileceğiniz piyasada bulunan denemeleri tanıtacağız. En çok satılandan, daha yeni çıkmış olan denemelere kadar inceleme yapmaya çalıştık. Hangileri çözümlü, hangileri açık uçlu sorular içeriyor gibi kriterlere dikkat ettik ve her deneme hakkında kısa kısa açıklamalar da bulunduk.

Aşağıdan LYS biyoloji deneme önerileri başlığı altında tanıttığımız denemeleri inceleyebilirsiniz.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Biyoloji Kitap Önerileri

 

LYS Biyoloji Deneme Önerileri-Tavsiyeler

Apotemi LYS Biyoloji Tamamı Çözümlü 15 Deneme Sınavı
Apotemi biyoloji denemesi Orta-zor seviye bir deneme olduğu için kendinizi biraz geliştirdikten çözebileceğiniz bir denemedir. Yapamadığınız sorularda kare kodu okutarak cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu denemeyi çözerek sınava kadar kendinizi geliştirip zor sorular karşısında hız kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Yayın Denizi LYS Biyoloji Hız ve Renk 12×30 Denemeleri
Başlangıç için ideal, her seviye öğrencinin kullanabileceği bir denemedir. Kolaydan zora doğru giden tekniğiyle kendinizi test edebileceğiniz bu deneme ile eksik konularınızı belirleyip bu yönde kendinizi geliştirebilirsiniz. Çözümleri olmadığından bu denemeyi alırken incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

Karekök LYS Biyoloji 20 Çözümlü Deneme
ÖSYM tarzına uygun içerisinde ki deneye ve yoruma dayalı sorular ve bunlar dışında birçok farklı soru tipi ile sınav sürecinde size çok şey katacaktır. Soruların cevapları kitap içerisinde olduğu için yapamadığınız veya yanlış yaptığınız sorunun cevabına detaylı bir şekilde anında ulaşabileceksiniz.

Palme Yayınları LYS Biyoloji 20 Deneme Sınavı
Her seviye öğrencinin çözebileceği kolay orta bir denemedir. Palme LYS biyoloji denemesini çözerek bilgileriniz güçlendirip hız kazanabilirsiniz. İçerisinde yer alan açık uçlu sorular ile sınava hazırlık yapmış olacaksınız. Çözümleri olmadığından bu denemeyi alırken incelemenizi tavsiye ediyorum.

 

Okyanus Yayınları LYS Biyoloji Tamamı Video Çözümlü 20 Deneme
ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına tamamen uygun her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için sınava kadar hemen hemen her soru tipiyle karşılaşmış olacaksınız. Soruların cevapları video çözümlü olduğu için yapamadığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

Zafer Yayınları LYS Biyoloji Tamamı Çözümlü 15 Deneme
Orta zor seviye bir denemedir. Konularınızı ilerletmeye başladığınızda çözmeye başlayacağınız bu denemeler size hız ve tecrübe kazandıracaktır. Soruların cevapları çözümlü olduğu için yanlışlarınızın veya boş soruların cevaplarına hemen ulaşabileceksiniz.

 

Endemik LYS Biyoloji Denemesi 15’li
Her seviye öğrencinin çözebileceği orta bir denemedir. Endemik LYS biyoloji denemesini çözerek bilgilerinizi test ederek kendinizdeki gelişimi takip edebilirsiniz. Denemenin cevaplarını İnternet’de çözümlü olması sebebiyle doğru cevaplara kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Evet biyoloji dersi üzerine oluşturduğumuz bölüm denemeleri listesi umarım sizler için yararlı olur. Pek çok denemeyi inceleyerek ve önceden bu denemeleri çözmüş arkadaşlara sorarak bu listeyi oluşturduk. Aralarından hoşunuza giden veya seviyenize uygun olan denemeleri kitapçınızdan veya İnternet üzerinden satın alarak çözebilirsiniz. 

BUNA DA BAKMALISIN: 2018 LYS Konuları Nelerdir?

 

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir