Tanıtım Yazısı

LimonHost Son Teknoloji Hizmetleri İle Ön Plana Çıkıyor

cPanel Reseller hosting kendi işini yapmak, müşteri portföyüne tek bir platform üzerinden çözüm sağlamak ve kendi hosting hizmetlerini sunmak isteyenler için en ideal çözümlerden biri olarak kabul ediliyor. LimonHost güvencesi ile kullanıcılara sunulan cPanel Reseller hosting tercih edilebilecek en ekonomik ve en güvenilir altyapılar ile alınabilecek hizmetler arasında yer alıyor. cPanel Reseller hosting hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar tek panel üzerinden farklı web sitelerine ait işlemleri takip edebiliyorlar. Bu sayede işlerini güçlendirme, büyütme ve bir adım ileriye taşıma imkanını elde etmiş oluyorlar.

LimonHost kullanıcılarına, sınırsız bayi hosting seçeneklerini en ekonomik fiyatlar ile sunmaya özen gösteriyor. Tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile ulaştırabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor ve sektörünün öncü isimleri arasında yer alıyor. LimonHost bayi paketleri kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sunulduğundan farklı tipteki işletmeler ve freelancerlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Web sitesi yazılım firmaları için sınırsız web sitesi kaydı yapabilecek paketler ön plana çıkarken freelancer web tasarımcılar için 20 domain kaydedebilen hosting paketleri çok daha doğru bir tercih haline gelebiliyor.

Birden çok internet sitesi olan ya da kullanıcılarına hosting hizmeti sunmak isteyenlere yönelik olarak hazırlanan web hosting paketleri cPanel Reseller hosting paketi olarak adlandırılıyor. Bayi hosting olarak da adlandırılan cPanel Reseller hosting paketlerinde kullanıcılar LimonHost’tan aldıkları barındırma alanını eğer birden fazla web siteleri varsa burada kullanabiliyor ya da kendi müşterilerine de verebiliyorlar. WHM kontrol paneliyle kendi paketlerini oluşturabiliyor ve müşterilerine hosting kaynağı sunabiliyorlar. cPanel Reseller hosting paketi kullanan LimonHost müşterileri sabit IP kullanabiliyorlar. Bunun için LimonHost hesaplarına giriş yapmalarının ardından hesaplarından sabit IP satın almaları gerekiyor.

Bayi hosting paketlerinde, Paylaşımlı Hosting üzerinden verilen Limon Bayi 20 ve Limon Bayi 50 paketlerinde kullanılabilecek web sitesi ve disk alanı gibi limitler bulunuyor. Limon Bayi Limitsiz hosting paketlerindeyse kullanıcıya ait paylaşımsız bir sunucu bulunuyor ve bu sunucu üzerindeki yönetim kendisine ait oluyor. Diledikleri hosting paketini oluşturabiliyor ve limitsiz web sitesi barındırabiliyorlar.E-Ticaret Pazarındaki Rekabette Geride Kalmayın

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret platformlarından biri olan PrestaShop altyapısına sahip sitelerin barındırılması için özel olarak hazırlanmış hosting paketlerine PrestaShop hosting adı veriliyor. PHP ve MySQL ile geliştirilen PrestaShop son dönemlerde WooCommerce ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen açık kaynak kodlu altyapılarından biri olma özelliğini taşıyor. PrestaShop dünya genelinde 250.000’den fazla sitede kullanılıyor. Kullanıcıların bir e-ticaret sitesinde ihtiyaç duyacakları tüm araçları sağlıyor.

PrestaShop kullanıcılara çoklu mağaza desteği de sağlıyor. Bu destek sayesinde kullanıcılar çoklu dile ya da çoklu para birimine sahip mağazalar oluşturma imkanını elde edebiliyorlar. PrestaShop açık kaynak kodlu olduğundan çoklu mağazalar hakkında çok miktarda bilgiye internet üzerinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. PrestaShop ücretsiz ve açık kaynak kodlu olmakla birlikte bu platforma yönelik yazılmış modüllerin tümünün ücretsiz olmadığı biliniyor. Platforma yönelik on binlerce modülden büyük kısmı ücretsiz olsa da geliştiriciler bazı modüller için ücret talep edebiliyor. Kullanıcılar ücretsiz alternatifine ulaşamadıkları modülleri ücret vererek deneyebiliyor, PrestaShop’un ücretsiz iade politikası kapsamında memnun kalmadıkları takdirde ilgili modülleri sorunsuz bir şekilde iade edebiliyorlar.

LimonHost gelişmiş güvenlik duvarı kurallarıyla kullanıcılarının PrestaShop mağazalarını güvenle kurmalarını sağlıyor. Bu kurallar sayesinde PrestaShop mağazaları çeşitli DDoS ve Brute Force gibi siber saldırılardan korunabiliyor. Ayrıca kullanıcılara sunulan SSL/TLS sertifikaları da PrestaShop mağazası ile kullanıcılar arasındaki iletişimin şifreli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Şifreleme sayesinde bu iletişime üçüncü taraflar tarafından erişilemiyor.

LimonHost Hizmet Çeşitliliğini Pazarın İhtiyaçlarına Göre Artırıyor

LimonHost, yeni hosting paketi alan tüm müşterilerinin web sitelerini taşıma hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. LimonHost’un deneyimli teknik ekibi web sitelerinin kesintisiz taşıma hizmetini arka planda gerçekleştirdiği süre boyunca kullanıcılar herhangi bir kesinti ile karşı karşıya kalmıyorlar. LimonHost yıllık Ekonomik, Kurumsal ve Extra Hosting paketlerinin alımlarında kullanıcılarına ücretsiz domain imkanı sağlıyor. Ayrıca, tüm LimonHost hosting paketlerinde  kullanıcılara ücretsiz SSL avantajından yararlanma imkanı veriliyor. LimonHost’un tüm hosting paketleri All Flash SSD yüksek performansı ile ön plana çıkıyor. LimonHost’un profesyonel ekibi 7/24 ticket desteği ile ihtiyaç duydukları her an kullanıcılarına destek olmayı ve karşılaşılan sorunları mümkün olan en kısa süre içerisinde ortadan kaldırmayı hedefliyorlar.Hem kişilerin hem de kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en uygun hizmetleri en uygun fiyat politikası çerçevesinde sunma LimonHost tarafından temel ilke olarak kabul ediliyor. LimonHost tüm hizmetlerinde her zaman için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya öncelik veriyor. Limon Host çözüm odaklı anlayışının yanı sıra hizmet kalitesini sürekli olarak artırmaya yönelik çalışmalarıyla da sektörüne yön veren bir isim olarak kabul ediliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu