Tanıtım Yazısı

Kadıköy İngilizce Kursu


Nitelikli Eğitim ve Nitelikli Öğrencinin adresi AKADEMİK BATI DİLLERİ YABANCI DİL KURSU Kadıköy kampüsü ile ayrıcalıklarına devam ediyor. Özgün öğretim teknikleri ile ön plana çıkan Akademik Batı Dilleri Kadıköy İngilizce Kursu rehberlik ettiği öğrencilerinin başarısını motivasyon kaynağı edinmiştir. 1984’den bugüne 40.000’den fazla öğrenciyi hayallerine kavuşturmuş olan Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları ,   tecrübelerini gelişmiş teknolojik imkanlar ile harmanlıyor ve sizlere en kaliteli eğitim imkanlarını sunabilmek adına güncel öğretim modellerini araştırmaya devam ediyor. Sıradan ve başarı ivmesi düşük eğitim sistemleri öğrencilerin yabancı dil potansiyellerini göstermesi konusunda yetersiz kaldığında öğrenci tarafınca oluşan ön yargı ve isteksizlikler meydana gelir.

Akademik Batı Dilleri Kadıköy İngilizce Kursu öğrencilerine uzman eğitimciler ve öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış yayınları ile hizmet veriyor. Akademik Batı Dilleri Kadıköy İngilizce Kursu bünyesinde alacağınız eğitimler ezber odaklı sistemlerden farklı programlanmıştır. Ana dilinizde gösterebildiğiniz yetkinliklerinizi yabancı dil aracılığı ile de gösterebilmeniz adına reading, listening , writing ve speaking alanlarında hazırlanan program içeriği ve her bir alanda analizlere ve özgün öğretim tekniklerine sahip eğitimcilerimiz ile kapsamlı bir eğitim alacaksınız. Akademik Batı Dilleri Kadıköy İngilizce Kursu bünyesinde alacağınız eğitim boyunca kolay anlaşılabilir ve terminolojik konular ile donatılmış kapsamlı bilgi birikim içeriği ile hazırlanmış yayınlarımız sizlere kılavuz olacaktır. Yapılacak dönem içi sınavlarınız ve ders içerisi pratikleriniz ile yükselen başarı ivmenizi fark edebileceksiniz. Grammar süreçlerini tamamlayan öğrencilerimizin alacağı translation derslerimiz ile refleks durumuna getirmeyi hedeflediğimiz yabancı dil potansiyelinizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Akademik Batı Dilleri Kadıköy İngilizce Kursu olarak Zaman ve motivasyon kaybı oluşturmadan öğrencilerimize aktif geçen ders süreçleri ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak hazırlanan programlarımız ile rahatça katılım sağlayabilecekleri eğitimler sunuyor , yabancı dil kullanım özgüvenlerini maksimize ediyor günlük hayatlarında ve kariyerlerinde fark yaratabilme hikayelerinde rol üstleniyoruz.

Şehir içerisine ulaşımı kolay kampüslerimiz dışında yüz yüze ( sınıf içi eğitim ) programlarından yararlanamayan öğrencilerimiz için Türkiyenin En Kapsamlı Onlıne Dil Platformu İngilizce Uzem aynı nitelik ve motivasyon ile eğitim hizmeti sunuyor. Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu ile hayallerinize vakit kaybetmeden ve maksimum motivasyon ile ulaşabilirsiniz.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu