Tanıtım Yazısı

İstanbul Eğitim Akademisi İle Geleceğe Hazırlanın

Hakimlik Kursu ile kurumumuz tarafından ücretsiz olarak sağlanacak en iyi kaynaklar ile eğitim görmeye başlarsınız. Uzman kadroya sahip ekibimiz ile verilen eğitimler, fasikül kaynaklarla işlenmekte, sınav tipine en uygun soru tipleri oluşturularak sizlere sunulmaktadır. Etüt eğitimlerimiz ile verilen dersler pekiştirilmekte, konu açığı olmaması için üstüne düşülmektedir.

Programlı Eğitim

Gruplara ayrılmış olan sınıfların, tüm dersleri bittiği zaman genel bir tekrar yaparak bilgilerin güncel kalması için çalışmalar yapılmaktadır. Alanında uzman eğitimci arkadaşlarımız eşliğinde göreceğiniz dersler sonrasında, Türkiye Genelinde Deneme Testleri yapılmakta, kurumumuz da ara sınavlar yaparak desteklemektedir. Sınavlar sonrası konu açıklarınız var ise, eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilir ve üzerine düşülerek tekrarlamanız gereken konular belirlenir.

Hafta içi ve Hafta sonu GruplarıHakimlik kursu için yoğunluğa göre hafta içi ve hafta sonu sınıflarımız açılmaktadır. Size uygun olan günleri belirlemek ve daha da detaylı bilgi alabilmek için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Kaymakamlık Kursu

Sınav müfredatına uygun güncel testler ve tamamen ücretsiz olarak öğrencilere dağıtılan fasikül testler ile sınava hazırlanmak için İstanbul eğitim akademisine sizleri bekliyoruz. Uygun olduğunuz zamana ve kurs yoğunluğuna göre hafta içi ve hafta sonu ders gruplarına ayrılan, kaymakamlık kursu, önceki yıllarda çıkmış olan soru örnekleri ile de sınavla olan bağınızı kuvvetlendirir.

Eşsiz KaynaklarTürkiye ekonomisi, idare hukuku, mahalli idareler, idari teşkilat, makro ve mikro iktisat, anayasa hukuku kaynakları ile siz değerli adaylarımızın eşsiz bir eğitim aldığınızdan emin oluruz.

Gelişi Takibi

Türkiye genelinde 5 deneme sınavı ve sınav gününe kadar uzman eğitimci arkadaşlarımızla çözülecek olan soru bankası kaynakları ile sizleri sınava hazırlıyoruz. Bu takipler bütün eğitim kategorisindeki eğitimlerimizde geçerlidir. Özellikle KPSS kursu ve ALES kursu alanında çok daha başarılı olmamıza neden olmaktadır.

Ders TekrarlarıDers bitimi konu tekrarlarının yapılması ile bilgilerin güncel kalmasını sağlıyor. Etüt eğitimleri ile çözemediğiniz soruların analizi yapılıyor, uzman eğitimci arkadaşların yönetimi ile sınıflarda çözümünü gerçekleştiriyoruz.

Zamanı Değer Kılan İpuçları

Vakit kaybettirmeyen, doğru çalışma taktiklerini bir araya getirerek sizlere sunan ekibimiz ile zamanınızı değerli hale getiriyoruz. Zengin ders kaynakları ve deneyimli eğitimcilere sahip olması ile rakiplerine fark eden kurumumuz, sizlere geleceğin kapılarını aralar. Eğitim kursları

Erken kayıt kampanyamız hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu