Tanıtım Yazısı

İstanbul Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy ilçelerinde Matematik Özel Ders

Özel ders verilir ekibi birçok öğrenciyi hayallerine kavuşmalarına yardımcı oldu. Sizde İstanbul’da özel ders almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy ve birçok ilçede Matematik Özel Ders vererek öğrencilerin başarılarını garantilemeleri sağlıyor. Ahmet Narin 15 yıllık özel ders tecrübesiyle  öğrencilerin hedeflerine en kısa sürede ulaştırarak istenilen ders başarısını dersi sevdirerek öğrenmeyi sağlıyor.

Nerede yanlış yapıyoruz?

Ülkemiz genelinde Matematik dersi başarısı maalesef kötüdür. Son yıllardaki sınav ortalamalarına bakıldığında:

  • 2019 yılı LGS sınavında öğrencilerin doğru cevap sayısı ortalamasının en yüksek olduğu alt test Türkçe 11.75, en düşük olduğu alt test ise Matematik 5.09 olarak gerçekleşti.
  • 2019 yılı TYT Sınavında Türkçe 40 soruda 14,673 ortalama, Temel Matematik 40 soruda 5,672 ortalama, fen bilimleri 20 soruda ortalama 2,243 oldu.
  • 2019 yılı AYT Sınavında Türk dili ve edebiyatı 24 soruda 4,985 ortalama, Matematik 40 soruda ortalama 4,775, fizik 14 soruda 1,034 ortalama, kimya 13 soruda 0,963 ortalama, biyoloji 13 soruda ortalama 1,298 oldu.

Sebeplere bakıldığında ise en çok göze çarpan dersi ya da öğretmeni sevmemek oluyor. Bunları sevmeyen öğrenci ise derste başarılı olamıyor. Yani öğrenemiyor. Öğrenmek isteyince ise dersi sevmediğinden soruları çözemiyor, çözemeyince de dersi sevmiyor. Sanki bir paradoks gibi düzelmesi imkansız bir problem oluyor.Tabi en büyük problemlerden bir diğeri ise temel eksikliği, Matematik dersi dil dersi gibidir. Kendine has semboller ve kavramlarla doludur. Bu sembol ve kavramları bilmeyenler soruyu anlayamaz. Soruyu anlamayan ise çözmesi mümkün değildir. Ahmet Narin hocamız ise tamda bu noktada sizlerin sığınacağı sağlam bir liman oluyor.

Genelde temel eksikliği olan insanların düşüncesi: “Benim çocuğum 9. sınıfa gidiyor ve hiç bir şey yapamıyor ilkokulda öğrenememiş. Biz bu öğrencimizi ilkokul seviyesinde matematik öğretilmesini istiyoruz sonra kendi seviyesinde öğrensin” oluyor. Ancak bu çok yanlış bir düşünce her öğrenci kendi seviyesinde Matematik özel ders almalı ancak öğretmen anlatırken temel eksikliklerini tespit edip onları ivedilikle öğretmelidir. Böylece maksimum seviyede hızlı ilerleme kaydedilebilir.

Peki Matematik Özel Ders Başarıyı Nasıl Getirir?Ahmet Narin hocamız, Matematik Özel Ders alan öğrencilerinin her birine tavsiye ettiği kaynaklar ve ders işlenişini farlılıkları olan ve “her insan bir dünyadır.” düsturuyla her bireyin anlama hızı ve kapasitesini dikkat ederek özelle seçmektedir. Bu olay ise bireyleri kendini aşmasını sağlamaktadır.

Dersin ilk dakikasından itibaren öğrenciye gereken en önemli şey öz güvendir. Tabi balon gibi boş bir öz güven değil. Sağlam içerisi dolu ve emin adımlarla ilerleyen bireyler muhakkak başarıya ulaşırlar. Ahmet Bey tamda burada ilk dakikadan itibaren öğrencinin yapabileceğini göstererek öz güven aşılamaktadır. Bu kısa zaman içinde hem sınav sonuçlarında hem de sınıf içerisinde derse katılımla kendisini artarak hissettirmektedir.

Başta Ataşehir özel ders, Ümraniye Özel ders ve Çekmeköy özel ders vererek öğrencilerin öz güven aşılıyor ve yapacaklarına inanmalarını sağlayarak istenilen konuma ulaştırıyor.İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı ilçeleri…

İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde Matematik – Fizik – Geometri – Kimya – Biyoloji – Türkçe özel ders vermektedir.

Sizde özel ders almak istiyorsanız. Aşağıda verilen iletişim kanallarını kullanarak Ahmet Narin’e ulaşabilirsiniz.

Web adresi: www.ozeldersverilir.netTel: 0505 322 11 77


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu