Haberler

Fenerbahçe Maç Biletleri

Fenerbahçe spor kulübü, futbolda rakipleriyle rekabet etmeye devam ediyor. Oldukça heyecanlı geçen takımın maçları için bilet aramanıza gerek yok. Fenerbahçe – Galatasaray maç bileti, ve binlerce etkinliğe ait biletler www.biletalsat.com sitesinde sizleri bekliyor. Sezon biletleri, derbi biletleri ve daha fazlasını sitede bulabilirsiniz.

Fenerbahçe Takımı Başarıları

29 kişilik bir kadroya sahip olan Fenerbahçe, şu anda Süper Lig 1. Seviyede bulunuyor. Takımın yaş ortalaması 27 ve A Milli Futbol takımında oynayan oyuncu sayısı ise 13 olarak gerçekleşiyor.

Fenerbahçe 1932-33, 1934-35 ve 1943-44 yıllarında Türkiye Futbol Şampiyonası kupasını kazandı. Süper Lig karşılaşmalarında ise 1959 yılından 2014 yılına kadar 6 kez Milli Küme olmayı başardı.

Takımın Süper Lig karşılaşmalarında ise 19 şampiyonluğu bulunuyor. Tarihinde 6 kez Türkiye Kupası kazanan takım, 9 kez de Türkiye Süper Kupasını müzesine götürmeyi başardı.

Fenerbahçe Maç Bileti Siteden Nasıl Alınır?

Sevdiğiniz takımların katıldığı karşılaşmalara ait maç biletlerini, biletalsat.com sitesinden kolaylıkla alabilirsiniz. Ana sayfada tepe menüde yer alan:

  • Futbol
  • Basketbol
  • Konser ve
  • Diğer etkinlikler

Bölümünden, bir tanesini seçiyorsunuz. Karşınıza çıkan sayfada, yaklaşan etkinliklerden, izlemek istediğinizi seçiyorsunuz. Çıkan sayfada, bilet uygun sekmesine tıkladığınızda biletinizi satın almış oluyorsunuz. Bu sayfada karşınıza, karşılaşmanın yapılacağı stadyum ya da kapalı spor salonunun şeması çıkacak. Hangi koltuktan bilet alacağınızı bu bölümden seçebilirsiniz.

Fenerbahçe maç bileti ve daha fazlasını sitede kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fenerbahçe Galatasaray bilet bulma konusunda birçok taraftarın zorlandığını söyleyebiliriz. Özellikle sezonun ortasında yapılan karşılaşmalarda biletler kısa sürede tükenebiliyor.

Gerek Fenerbahçe basketbol bilet olsun, gerekse diğer etkinliklere ait biletler olsun, kolay ve hızlı bir şekilde yalnızca, www.biletalsat.com sitesinde bulabilirsiniz. Sitede sürekli olarak bilet alımı ve satımı yapıldığı için bilet bulmakta zorluk yaşamazsınız.

Neden Biletalsat.com?

Sevdiği karşılaşmayı izlemek isteyen ancak, daha önemli işi çıkan kişiler, siteye biletlerini satıyor. Daha önce bilet satın alındığı için resmi kanallarda, biletalsat sitesine satılan bilet bulunmuyor. Dolayısıyla biletalsat sitesinde bu şekilde sürekli bilet alınıyor ve karşılaşmayı izlemek isteyen diğer kişilere de bilet satılabiliyor. Üstelik sevdiğiniz etkinliklerin biletlerini karaborsa fiyatlarından değil, bedelinden satın alabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu