Kaynak Tavsiyeleri

En İyi Paragraf Soru Bankası Önerileri – Sınavlara Özel

Hepinize merhaba sevgili sınav adayları, biliyorsunuz paragraf konusu YKS TYT ALES KPSS DGS gibi sınavlar için en önemli ve en çok soru çıkan konuların başında gelmekte. Bu yüzden genel olarak kitap alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Bu yazımızda en iyi paragraf kitapları nelerdir? çözülmesi gereken paragraf kitapları, paragraf kitap önerileri gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Aşağıda ki listeden önerdiğimiz kitapları görebilirsiniz.

Paragraf Soru Bankası Önerileri – Tavsiyeleri

Kronometre Paragraf Soru Bankası Limit Yayınları – YKS TYT

ÖSYM tarzına yakın olan sorularıyla kaliteli bir şekilde sınava hazırlanmış olacaksınız.İçerisinde yer alan paragraf soruları ile size farklı bakış açısı kazandırarak sınavda kolaylık sağlayacaktır.

Paragrafın Şifresi Metot Anlatımlı Soru Bankası Mehmet Vicdan TYT-KPSS-ALES

Üç bölümden oluşan bu kitabın birinci bölümünde paragraf çözümü hakkında size metotlar veriyor: İkinci bölümde öğrendiğiniz metotları kitap içerisinde yer alan sorularda uygulayarak paragraf konusuna hakim olmanız bekleniyor; Üçüncü bölümde ise paragraf sorularında sık sık karşımıza çıkan edebiyat-dil terimlerini kapsayan bir sözlük bulunur. Geniş kapsamlı düşünülerek hazırlanan kaliteli bir kitap olduğundan sınava kadar eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Sınavdan önce inceleyip çözmenizi öneririm.

Paragraf Soru Bankası – Karekök Yayınları – YKS TYT

Hedefim yüksek diyenlerin kesinlikle çözmesi gereken kitaplardan birisidir. Kitabın diğer kaynaklardan farkı  biraz daha zor  olması ve  çok sayıda soru içermesi yönünden sizi eksiksiz bir şekilde sınava hazırlayacaktır.

Üniversite Sınavlarına Hazırlık Paragraf Fides Yayınları – YKS TYT

Algı ve düşünme becerisini destekleyici yeni nesil soru tarzına uygun kaliteli bir kitaptır. Her zorluk seviyesinden soru barındırdığı için  sınav süresince size çok şey katacaktır.Ayrıca soruların tamamı çözümlü olduğundan zaman harcamadan çözümlere anında ulaşabileceksiniz.

Pegem 2018 KPSS ALES DGS Ezberbozan Paragraf Soru Bankası

Sınavın en önemli konularından biri olan paragraf için bu kitapla sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Kaliteli ve özgün bir soru bankası ve her seviyeye uygun sorular içeren bir kitap olduğundan sınava kadar eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

YGS Son 30 Yıl Paragraf Soruları ve Çözümleri Akıllı Adam Yayınları

Sınava yakın son denemeleriniz olarak çözebileceğiniz çıkmış sorularını çözerek sınava  hazır hale gelmiş olacaksınız. Mutlaka çözmeniz gereken bir denemedir çözmeden sınava girerseniz çok şey kaybetme riskiniz olduğunu unutmayın.

Listede olmayan fakat sizin severek çözdüğünüz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. 

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

ÜniRehberi Mobil Uygulamasını İndirmek için TIKLAYINIZ

En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ

Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorumlar

    1. Aynen oyle bitirdim bile artik paragrafta anlam bilgisi dışında butun sorulari cozebiliyorum. Cok isime yaradi ozellikle taktikleri seri bir sekilde yapabilince her sey cok basit.

    2. arkadaşlar rüştü hocanın kitabında öğrendiklerinizden sonra çıkmış paragraf sorularını çözdünüz mü çözdüyseniz sonuç nedir

  1. Yayın denizinden hız ve renk adlı paragraf kitabıyla başlayabilirsiniz. Kolay-orta arası bir kitap. Ben memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir