Tanıtım Yazısı

AYT Deneme Önerileri 2021

AYT deneme önerileri, üniversite sınavına girecek adayların en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. YKS’nin ikinci basamağı olan AYT, branş bazında öğrenci sıralamasının belirlenmesi açısından oldukça önemlidir. AYT’de başarılı olmanın yolu da konuları bitirdikten sonra bol bol soru çözmekten geçer. Tabi ki soru çözümü sadece soru bankaları üzerinden yapılmamalıdır. Soru bankalarına ek olarak denemeler de çözülmelidir. Kitapolsun.com olarak siz değerli öğrencilerimiz için AYT deneme önerileri yapmak istiyoruz. En uygun TYT AYT Kitapları için ziyaret etmeyi unutmayınız.

AYT Deneme Önerileri

Sınava doğru şekilde çalışmak kadar doğru kaynaktan çalışmak da önemlidir. Aşağıda yer vereceğimiz AYT kaynaklarından size uygun olanını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Avantaj AYT 4’lü Deneme Sınavları

Listemizin ilk sırasında öğrenciler arasında o kadar da popüler olmayan Limit Yayınları’nın Avantaj Denemelerine yer vermek istiyoruz. İçerisinde 4 adet AYT deneme sınavı yer alıyor. Ayrıca soruların tamamı video çözümlü. Yeni nesil sorulardan oluşan bu deneme sınavını çözmenizi tavsiye ederiz.Bilinçsel Yayınları AYT Deneme Sınavları

Bilinçsel Yayınları bu sene hem TYT hem de AYT alanında oldukça güzel denemeler çıkardı. 2020 yılının sonunda kurulan ve adını yeni yeni duyurmaya başlayan Bilinçsel’in her denemesini alıp gönül rahatlığıyla çözebilirsiniz. AYT için de branş bazlı ayrı ayrı deneme sınavları çıkarmışlar. Bu deneme sınavlarının tamamı video çözümlü. Denemeler, yeni nesil ÖSYM tarzı sorulardan oluşmakta. Eğer gerçek AYT ile aynı zorluk seviyesinde bir AYT denemesi arıyorsanız Bilinçsel’in AYT denemelerine şans vermelisiniz.

Altın Karma AYT Denemeleri

Altın Karma’nın da tıpkı Bilinçsel gibi branş bazlı AYT denemeleri var. Hangi alanda sınava girecekseniz ona uygun deneme sınavını alıp çözebilirsiniz. Altın Karma uzun yıllardır piyasada olan ve kalitesini birçok kez ispatlamış bir yayın. Gönül rahatlığıyla AYT denemelerini kullanabilirsiniz.Üç Dört Beş Yayınları

YKS ile ilgili herhangi bir öneri yazısı hazırlayıp Üç Dört Beş’e yer vermemek olmazdı. Üç Dört Beş, kalitesini ispatlamış adını duyurmuş bir yayınevi. Soruları yeni nesil ve ÖSYM ile yüzde yüz uyumlu. Eğer AYT konularında belli bir noktaya geldiyseniz, piyasadaki çoğu deneme size kolay geliyorsa çözmeniz gereken yayın Üç Dört Beş..

Karekök Yayınları

Karekök genelde ya çok kolay ya da çok zor soru bankalarıyla bilinir. Fakat AYT denemelerinde ne aşırı zorlamış ne de çok kolay sorulara yer vermiş. ÖSYM seviyesinde, belki zorluk olarak bir tık altında olan Karekök Yayınları AYT denemelerini de çözmenizi tavsiye ederiz.Acil Matematik Yayınları Reaksiyon 12’li AYT Denemeleri

Yeni nesil ÖSYM tarzı sorulardan oluşan, MEB kazanım testleri analiz edilerek hazırlanmış bir deneme sınavı arıyorsanız Acil Matematik Yayınları tam size göre. YKS’de derece yapmayı düşünen öğrencilerin çözmesi gereken bir set olan bu deneme sınavlarında yer yer çok zor sorular da bulunuyor.

Bu yazımızda 2021 YKS için AYT deneme önerileri yapmak istedik. Umarız faydalı bir yazı olmuştur.  TYT AYT Kitapları kategorimizden birbirinden kaliteli yayınların kitaplarına en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu