okyanus yayıncılık
Kaynak Tavsiyeleri

2018 YGS Türkçe Kitap Önerileri

Merhaba dostlarım. Bugün sizler için 2018 YGS Türkçe kitap önerileri başlığı altında size yararı olabilecek soru bankası ve konu anlatımlı kitapları derlemeye çalıştık. Tavsiye ettiğimiz kitapların çoğu, zamanında bu kitapları çözmüş olan başarılı öğrenciler tarafından hazırlanmıştır.

Sizin de zamanında severek çözdüğünüz güzel Türkçe kitapları varsa yorum kısmına yazarak öğrenci arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

 

YGS Türkçe Konu Anlatım Tavsiyeleri

Limit Yayınları YGS Konu Anlatım

Limit Yayınları YGS Türkçe Konu Anlatımlı

Limit yayınları sözel derslerde başarısını gösteren kaliteli bir yayınevidir. Türkçe konu anlatım için bu el kitabını alarak dil anlatım açısından rahatlıkla açıklarınızı kapatabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: YGS Türkçe Dersine Nasıl Çalışılır?

 

YGS Türkçe Soru Bankası Tavsiyeleri

Limit Yayınları YGS Türkçe

Limit Yayınları YGS Türkçe Soru Bankası

Konu anlatımını önerdiğimiz Limit yayınlarının soru bankası da gerçekten bu listede olmayı hakediyor. Sınavdan önce çözülmesi gereken kitaplardan diyebilirim.

Paragrafın Şifresi

Paragrafın Şifresi Modüler ve Metot Anlatımlı Soru Bankaları

Türkçenin bel kemiği olan Paragraf için özel kitap almak isteyenler bu iki kaynağı mutlaka almalılar. Metot anlatımlı olan kitap “Paragraf Nasıl Çözülür” başlığı altında size güzel taktikler gösteriyor. Modüler soru bankası ise sadece Paragraf soruları barındırıyor.

 

Yayın Denizi Paragraf Türkçe

Yayın Denizi YGS Hız Paragraf Soru Bankası

Sürekli hız testleriyle birlikte sınava kadar olan zamanda sınav anı için, yeterli hıza ulaşmanız için çözülebilecek olan kitaplardan bir tanesi.

 

Karekök YGS Soru Bankası Türkçe

Karekök Yayınları YGS Türkçe Soru Bankası

Limit yayınlarının yanında 2. bir soru bankası istiyorsanız karekök kitabını alabilirsiniz. Paragraf kitabı da almayı unutmayın ama.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Kitap Önerileri

Bizim önerdiğimiz kitaplar bunlar. Eğer sizin de tavsiye etmek istediğiniz kitaplar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz 🙂

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir