YGS Konuları

2018 YGS Konuları

2017 yılı için YGS LYS sınavları bitti ve artık gözler 2018 Üniversite adaylarına çevrildi. Öğrenciler Üniversite sınavlarının ilk etabı olan YGS’de hangi konuların sorulacağını araştırmaya başladı. İşte merakla beklediğiniz 2018 YGS Konularını tek sayfada topladık. İstediğiniz dersin YGS Konularını öğrenmek için aşağıdaki resimlere tıklamanız yeterli olacaktır.

NOT:  Bu liste MEB’in oluşturmuş olduğu ders kitapları ve konulara göre hazırlanmıştır.

YGS 2018 Türkçe Konuları
YGS 2018 Matematik Konuları
YGS 2018 Geometri Konuları
YGS 2018 Fizik Konuları
YGS 2018 Kimya Konuları
YGS 2018 Biyoloji Konuları
YGS 2018 Tarih Konuları
YGS 2018 Coğrafya Konuları
YGS 2018 Felsefe Konuları
YGS 2018 Din Kültür Konuları
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
En Uygun Fiyatlarla TYT AYT Hazırlık Kitapları için TIKLAYINIZ
Etiketler

İlgili Makaleler

17 Yorumlar

  1. Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Soruna gelecek olursak, üniversite sınavlarının kalkacağını düşünmem. Değişirse sistem değişir. Sınav sayısı artabileceği konuşuluyor. Bekleyip ne olduğunu göreceğiz.

 1. Merhabalar,

  Tüm konular doğru mu? Ona göre buradaki konulara göre program hazırlayacağım. Eksik yok değil mi? Çünkü çok ciddi bir şekilde hazırlanmak istiyorum tüm konuları öğreneceğim.

  Cevap yazarsanız sevinirim :’)

  1. Konularda eksik yok fakat biliyorsun ÖSYM’nin ne yapacağı belli olmuyor. Bazen müfredat dışı sorular da sorabiliyor. Konular MEB’e göre ayarlanmış şekilde. Yani bir eksik yok.

     1. Anladım. Bu yazdığınız cevaplar çoğu merak içinde duran arkadaşlar için çok işine yaradı. Sayenizde çoğu şey akıllarından gitmiştir bile, şahsen benim bile gitti.

      Ve size son sorum olarak çalışma programı yayınlayacak mısınız buna uygun? Bu sitede tek eksik o o da olsa mükemmel bir şey çıkacak ortaya. Bunu değerlendirmenizi isterim.

     2. Bize göre çalışma programı diye bir şey hazırlamak gerçekten sıkıntılı bir durum. Neden diye sorarsanız herkesin şartları eşit değil. Buradan bir tane çalışma programı hazırlamak yüzlerce kişinin vebalini üzerine almak gibi bir şey. O yüzden biz nasıl çalışma programı hazırlamalıyız diye bir yazı yayınlamayı düşünüyorum sizin için 🙂 Ayrıca bu güzel yorumunuz için size çok teşekkür ediyorum.

 2. Siteniz gerçekten çok kaliteli. En kısa sürede Youtube kanal önerileri de eklerseniz çok sevinirim 🙂

 3. Liste gerçekten çok hoş, sizlere çok teşekkür ederim. fakat ÖSYM bu konular dışında soru sorar mı sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir