2018 YGS Geometri Kaynak Tavsiyeleri
  • unirehberi
  • 26.865
  • 1 Temmuz 2017
  • 11
  • 45

2018 YGS Geometri Kitap Önerileri

Merhaba. Bu yazımız da sizlere 2018 YGS geometri için kullanabileceğini soru bankası ve konu anlatımlı kitapları derlemeye çalıştık. Tavsiye ettiğimiz kitapların çoğu, zamanında bu kitapları kullanmış olan başarılı öğrenciler tarafından hazırlanmıştır.

Sizin de listede olmayan fakat severek kullandığınız kitaplar varsa yorum kısmına yazarak sınav adaylarına yardımcı olabilirsiniz.

 

YGS Geometri Konu Anlatım Tavsiyeleri

YGS Geometri Kaynak Tavsiyeleri

Okyanus Yayınları 40 Seansta YGS Kolay Geometri (Kolay)

Eğer benim geometrim çok kötü. Kolay sorularda bile zorluk çekiyorum diyorsanız bu kitap tam size göre. İçerdiği örnek soruları ile sizin konuyu pekiştirmeniz de faydalı olacaktır. Ayrıca testlerde ki çözemediğiniz soruları hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü okyanus yayınları tüm testlerin çözüm videolarını internet sitesinde yayınlamakta 🙂

 

YGS Geometri Kaynak Tavsiyeleri

Esen Yayınları YGS-LYS Geometri Konu Anlatımlı (Orta)

Bu kitabımız da ise YGS-LYS birleşik olarak verilmiştir. Zaten iki sınavda da konular birbirine çok yakın olduğu için size bütçe açısından da faydalı olacağını düşünüyorum. Kitaba gelirsek, konu anlatım şekli olsun içerdiği sorular olsun gerçekten kalitesini konuşturuyor diyebilirim. Ayrıca tüm soruların cevaplarını da internet üzerinden pdf olarak yayınlıyorlar.

TAVSİYE YAZI  2018 LYS Kimya Kitap Önerileri

YGS Geometri Soru Bankası Tavsiyeleri

YGS Geometri Kaynak Tavsiyeleri

Birey Yayınları YGS Geometri Soru Bankaları (A-B-C Serisi)

Her seviyeye uygun olarak hazırlanmış olan bu kitaplar, size geometri açısından faydalı olacaktır. Eğer matematiğim kötü diyorsanız A serisinden başlayarak geometrinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca yine bu kitabın da videolu çözümleri bulunmaktadır.

 

YGS Geometri Kaynak Tavsiyeleri

Eis Yayınları YGS-LYS Geometri Soru Bankası (Orta)

Kolaydan zora doğru ilerleyen yapısı ile öğretmenlerin okullarda kullandığı kitaplardandır. Ayrıca çözemediğiniz soruları da dert etmenize gerek yok. Çünkü “eisCEPTE” uygulaması ile tüm soruların cevabını videolu olarak izleyebilirsiniz.

 

YGS Geometri Kaynak Tavsiyeleri

Karekök YGS Geometri Soru Bankası (Zor)

Hedefi yüksek olanların almasını tavsiye ettiğim kitaplardandır. Uğraştırıcı sorular çoktur. Pratiği iyi olmayanın gerçekten zorlanacağı kitaptır.

 

TAVSİYE YAZI: 2018 YGS Kitap Önerileri

Bu liste tamamen kitapları çözmüş olan öğrenciler tarafından oluşturulmuştur. Bizim tavsiye ettiğimiz kitaplar bunlardır. Fakat bu listeden beğenmediğiniz veya bu liste dışında beğendiğiniz kitap varsa yoruma yazabilirsiniz 🙂

  • 1 Temmuz 2017 tarihinde yazıldı.
  • 11 yorum yapıldı.
  • 45
unirehberi

Yazar: unirehberi


Tüm Yazılarına Git

Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?